Body Line- доволни ли сте ?

  • 681
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Та така, първо се извинявам ако е имало подобна тема, но нещо търсачката ми не работи  newsm78.

Днес излязох за Aura slim, но нещо не намерих в околните аптеки и реших да взема този препарат. Сега се запитах чак дали не правя грешка, преставете си, та аз не зная дали дали става за бременни Tired, ама си го взех  Sick


Та цената му е 5лв. и пише че гори подкожните мазнини.

Ще се мажа уж с него, пък ще видим дали ще дочакам резултат  Laughing



Чакам коментари  hahaha

# 1
  • Мнения: 1 771
Не те съветвам да ползваш нещо за което не знаеш как ще подейства в твоето положение.

# 2
  • Мнения: 412
VeNi^, аз съм го ползвала и има даже много видим ефект, при тази цена наистина си струва, но моля те не рискувай сега, защото докато го ползвах, освен затоплянето на намазаните участъци също и отделях повече течности, т.е. пишках - явно става общо отводняване на задържаната вода  newsm78
Което иначе е супер, но не и в този момент за теб. Почакай мъничко  Hug а междувременно хидратирай кожата например с бадемово масло или др. простичко и безвредно. Hug

# 3
  • Мнения: 522
Да и при мен имаше някакъв ефект, но съм по - доволна от Аура слим

# 4
  • Мнения: 210
Благодаря ви, момичета  Hug Hug Hug

Не съм го и ползвала, стои си в шкафа, заедно с многото други мазила. Днес си всех бебешко олио да се мацотя с него, че както съм свикнала ...

А това ще го дам на мама, че аз докаот мога вече да се мажа, то ще му изтече годността  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 217
Та така, първо се извинявам ако е имало подобна тема, но нещо търсачката ми не работи  newsm78.

Днес излязох за Aura slim, но нещо не намерих в околните аптеки и реших да взема този препарат. Сега се запитах чак дали не правя грешка, преставете си, та аз не зная дали дали става за бременни Tired, ама си го взех  Sick


Та цената му е 5лв. и пише че гори подкожните мазнини.

Ще се мажа уж с него, пък ще видим дали ще дочакам резултат  Laughing



Чакам коментари  hahaha
Щом е 5 лв.въобще не си прави експерименти,особено в твойто положение. PeaceАко се ползва някакво мазило поне трябва да е ка4ествено.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт