Априлски мами 2016 - Тема 6

  • 29 723
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 331
Страшна шапка си имате! Heart Eyes
И ние се връщаме от разходка, но се носехме на ръце. Съжалявам, че не излязохме с количката, много е хубаво навън. И ние не бяхме излизали няколко дни. Мен гърлото продължава да ме мъчи...

Зина, снимките не се виждат.

Последна редакция: ср, 11 яну 2017, 13:23 от addicted2U

# 481
  • Варна
  • Мнения: 843
Що ли не се учудвам  Joy



# 482
  • Мнения: 43
Здравейте,мами и бебешоци.
И ние се чудим какво да правим вкъщи.Вече не се издържа.Каката беше навън досега и донесе една кофа д няг по дрехите си.Но ние неможем да излезем,защото е дълбок снега и количката няма как да се бута.
Бързо оздравяване на всички.Лошо е това време.
Момичета,някоя имали от вас проблеми с жлъчката след раждането.На мен 2 мес след раждането започна да ми прави проблеми.Чувала съм ,че след раждане се обостря

# 483
  • Мнения: 1 503
Тая сутрин е минал снегорин,затрупал е тротоарите.Та таже е съборил бронята на колата.За излизане не може да става дума..само на двора.

# 484
  • Мнения: 356
Привет и от мен!

Ние също откачаме по цял ден у дома и вече се чудя какво да правим...но аз отдавна съм омръзнала на моята кукла, така че не е нещо ново  Laughing

Да се похвалим, вече си имаме едно зъбче и второ на път Party Надявам се сега Викито да се успокои...а аз да имам поне една вечер сън  Praynig

mamanorge , прекрасна е малката!
decuto , дано всичко е наред! Нашата педиатърка първите месеци  постоянно я гледаше, но последните два не е. Може скоро да и кажа пак да я погледне за всеки случай.

Хубава и спокойна вечер! Hug

# 485
  • Мнения: 1 503
Нашата също не е гледала.Другия път ще я помоля.

# 486
  • Мнения: 13 906
И при нас не са гледали, но виж на младежа пишката 100 човека я провериха  Mr. Green

# 487
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Заради грипната епидемия няма детски консултации и ще чакам до другата седмица  newsm78

# 488
  • Мнения: 13 906
Ние утре сме на консултация, ММ се е обадил и му казали, че се провеждат.

# 489
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Вчера правих крем супа с домашни сухари, но нещо не ми се получи и малката като усети твърди частици и почна да реве и спря да хапва. Не съм яла попара в съзнателния ми живот и не знам какви са стъпките точно.
След като сварих зеленчуците и добавих бульон ги пасирах и след това сложих 2 домашни сухара и изчаках няколко минути, но нито омекнаха нито нищо и накрая пасирах всичко.
Сигурно е глупав въпрос, но как се накисват сухарите и колко време преди ядене?

# 490
  • Мнения: 2 379
Добро утро!
decuto,  попарата за мен е хляб/сухари с вода/мляко малко масло и сирене( захар)-варианти всякакви.По-добре сложи сухарите в блендера да станат на трохи, така няма да имаш бучки и по-лесно ще омекнат. Ако ползваш топла вода/бульон още по-добре. При това положение много малко време отнема, Тервел отдавна си ръфа здраво сухари, яббълки , бисквити и подобни и на него попара със сухар му правих сам един път, така че с точно време не мога да се ангажирам.
Снощи беше драма, така и не разбрах какво го боли точно-корем или зъби Пак нищо не помага и пак повече от час пищя по3-5 мин на всеки 5 минути. Поне сега спи.
Другата седмица в Лидл бебешки дрехи и неща за кърмачки Simple Smile

# 491
  • Мнения: 13 906
Аз знам, че сухарите в попарата се заливат с вряла вода или чай, захлупва се съда и се чака да се охлади, после се прибавят екстрите. То и затова се казва попара - от попарване  Wink

# 492
  • Мнения: 448
И аз като amini така я правя. Ние вчера излизахме на снега за половин час и беше много разнообразяващо и за двете и после като се прибрахме Сияна беше в пъти по-спокойна.
Момичета минавам да ви почерпя по случай имения ми денhttp://www.google.bg/search?q=%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwil2s2dkrzRAhXmIsAKHZd4CXUQ_AUIBygB&biw=213&bih=363

# 493
  • Мнения: 356
Честит имен ден, tanaq, много здраве, щастие и спокойно бебче ти желая  bouquet

Попарата и аз я правя като amini.

Снощи също имахме тежки периоди, но вече се вижда, че и второто зъбче ще избие тези дни.
Днес времето е много хубаво във Варна, но тъй като няма как да изляза с количката изкарах Вики отново на терасата за половин час и тя остана много доволна.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 843







Разгеле Simple Smile)))

Звездичка от теб видях този сайт за качване, благодаря, много лесно стана Wink

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 15:17 от zina

Общи условия

Активация на акаунт