Априлски мами 2016 - Тема 6

  • 29 721
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 331
Привет, мами и бебоци!
Сноу, пратете малко сняг към Пловдив Hug
Снощи не сме спали, но второто зъбче вече е факт. Дори го видях!
В момента Максим прави голям сън, а ние с татко му заслужено почиваме.
Вчера ходихме до Джъмбо да си купим елха - много народ имаше! Хванаха ме нервите и побързахме да излезем. Тези дни ще потърся и коледни играчки, ако може без брокат Stop Днес ми се иска да му накупя малко книжки, от тези с картонени странички, като подаръци от бабите и дядовците. Дадоха му парички, но в момента няма нужда от нищо, затова реших да купя книги, аз самата също много им се радвам Blush

# 16
  • Мнения: 2 514
Снощи беше най-гадната вечер, откакто се е родил малкият. Има някаква ужасна хрема, носът му  запушен. Буквално на 15мин се приспивахме - прави, естествено. Мъжът ми ходи до аптеката 1:30ч. За помпа за носа. Голям рев беше, от помпата пък съвсем. Днес взехме и такава за прахосмукачка.
От 20мин спи в мен и не смея да го оставя на леглото, защито ще се събуди. Свива ми се стрцето при мисълта, че идва нощта Cry

# 17
  • Владая
  • Мнения: 362
 Hug
Добра вечер.
Явно всички сме в черна серия,
хайде да свършва вече,че ни се измъчиха децата,
пък и ние покрай тях.
Криси` ,дано изкарате спокойна нощ.
Ние вчера пак будувахме от 3 до 5,хем игра хем рева,то не се издържа вече.
Използвахме хубавото време та си изчистихме къщата,
резултата е че се разболявам жестоко,ако пък и не спиме и тая нощ,
утре ще съм  #Silly

# 18
  • Мнения: 2 379
 smile3507Тервел вече не иска да заспива сам, не иска да заспива въобще, все се бори със съня.......И не иска никой и нищо освен мен...Пищи, реве и все иска да слиза на земята да "върви". Вземем го на ръце пищи, оставим го седнал пищи, сложа го да спи пищи и това всичко естествено когато сме си у дома,пред хората кротък и примерен( с малки изключения).
Кога мина това време да ме гони от стаята и да си заспива сам в кошарата?! Кога беше да записва за 5-15 минути след като си помрънка?! Дано да не му остане като навик, а да е само заради периода! Ама каквото и да е мое си е Simple Smile Така че няма къде да ходя.

# 19
  • Мнения: 1 503
Нямам сили вече..Sad

# 20
  • Мнения: 130
Снощи беше най-гадната вечер, откакто се е родил малкият. Има някаква ужасна хрема, носът му  запушен. Буквално на 15мин се приспивахме - прави, естествено. Мъжът ми ходи до аптеката 1:30ч. За помпа за носа. Голям рев беше, от помпата пък съвсем. Днес взехме и такава за прахосмукачка.
От 20мин спи в мен и не смея да го оставя на леглото, защито ще се събуди. Свива ми се стрцето при мисълта, че идва нощта Cry
Криси, когато моята беба имаше хрема педиатърът ни посъветва да надигнем матрака на кошарата с една хавлия от към страната на главата за да не пречат сополите и да диша по-добре. Пробвай! Също така и правих промивки със солен разтвор(бебешки) постоянно през деня. За тази прахосмукачка незнам дали е същата която аз имам- едно като маркуче с накрайник и там се събират сополките.Та каза ми че прекалената употреба изсушава лигавицата... Затова като слагах разтвор дърпах леко и ако няма нищо не дърпам повече и само обирам с клечка за уши ако има нещо накрая на ноздрите. Дано съм била полезна!Успех! Hug

# 21
  • Мнения: 712
Добро утро, момичета!
Криси, как сте? Дано по-добре!  Hug
Хариста, ха ха- така е, наши са си.  LaughingНяма къде да ходим. Минава едно, друго идва. Дано при вас това бързо да отмине  Hug
Адиктед, честито зъбче.  Heart Eyes
Аз пък съм толкова недоспала вече, че забравям много. Мисля си нещо и после се чудя казала ли съм го на глас..или повтарям едно нещо по няколко пъти.. #Crazy Постоянно съм в матрицата  Joy
Онази вечер мъникът става на ВСЕКИ час, и със сукане не заспиваше. Трябваше да го люшкаме на ръце. #Crazy

И да ви успокоя всички, нашият човек през деня не спи, ако не спи в мен. Ни в количка, ни до мен в леглото..трябва да е в мен. (Не знам защо трябва да ви успокои това де Grinning )
ами хубав ден  bouquet

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
От 2 дни Мила е със сополи и текат като чешма, не мога да сваря да бърша. От вчера има и температура като най-високата беше 39.2, а тази сутрин 38.5.
После сме на лекар да я прегледа, но имаме съмнение и за зъбите, тъй като вчера целият ден не спря да лапа гризалки, ръце и всичко което й попадне и ги ядеше доста настървено, а със съпругът ми никога бе сме я виждали такава.
Да не споменавам, че 2 дни не съм спала..

# 23
  • Мнения: 3 331
Добро утроооо!
Има ли наспани? У нас няма Grinning
Постоянно съм в матрицата  Joy
hahaha

# 24
  • Мнения: 2 514
Благодаря, момичета  Hug
За съжаление, днес вече и гласчето му е сменено Sad Явно, обаче, свикна със сополите и снощи се събуждаше само да яде. Единият път имаше температура, после спадна. Сутринта пак имаше.
Звънях на педиатърката, но не вдига. Вън е доста студено и предпочитам са дойде тя.
Дано всички болни да оздравее по-бързо!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 843
Добър ден момичета  Heart Eyes
Схемата е ясна - спането е мит  Tired
Днес сме на консултация, ще споделя после какви сме ги свършили, дано малко забави темпото с грамчетата  Blush
Утре сме на фото сесия, какво ли чудо ще е  Crazy

# 26
  • Мнения: X
Добро утро!  
И аз да се запиша в новата тема. Любимият ми месец,а тази година и най-специалната Коледа с малкото човече.
Отдавна не съм писала, но ви четох.  Hug
Доста бебчета с температура и хрема. И ние изкарахме около две седмици с течащ нос. Този път изобщо не я водих на лекар. Следях да не започне да кашля и я лекувах със солен разтвор. Мина й.
Пожелавам на всички малки душички, бързо да се оправят!
Мона вече има два зъба  tooth
Поздрави и прекрасен ден! bouquet
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 10:46 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 3 331
Приказна кошара, като за малки принцеси Heart Eyes
В събота бяхме при педиатърката - втори месец качва само 100 гр. От известно време не иска никакви пюрета. Има ли и други майки като мен, които избягват да дават резени плодове и зеленчуци за гризане? Задавял се е и ме е страх да не се задави пак. Давам понякога, но вечерта, когато татко му е вкъщи.
Болните - оздравявайте бързо!

# 28
  • Мнения: 448
Addicted, аз и давам плодове и зеленчуци в гризалката ,ето като тази,но аз я взех не с мрежа а силикон. Стържа и примерно ябълка на едрото ренде и така и давам да гризе и поема сока от плода. http://www.baby.bg/nuvita-flavorillo-combo-mrezha-za-plodove-i-c … ka-2v1-sinya.html

# 29
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета!
Тази нощ се наспах. Толкова много не съм спала откакто бях бременна. Снощи си легнахме в 10:30, а Давид се събуди само два пъти: единият път проплака, аз го взех в нашето легло и той продължи да спи, а вторият път беше, за да хапне. Спахме до 9 и нещо. Може би му се събраха много емоции вчера. Видяхме се с много хора, всеки му се радваше, видяхме Дядо Коледа, който също го закачи. Вечерта като се прибрахме изобщо не ни отразяваше, а вместо това обърна внимание на всяка играчка.
Мами, избрахте ли вече подаръците на децата за Коледа?

Общи условия

Активация на акаунт