Една по-весела тема: какво искате да ви подари партньорът за Коледа?

  • 63 894
  • 376
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 896
Преди Коледа имаме нужда да помечтаем и да прекараме време в трепетно очакване на нещо хубаво ,което да се случи. Подаръците не са най-важното в празника и все пак - какво бихте искали да получите за подарък от партньора си?
Аз още се чудя какво би ми харесало, но защо не един определен парфюм или пък два самолетни билета за кратко пътуване до някоя европейска дестинация

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 10:07 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 2 431
Май няма да прозвучи весело, но не искам нищо за подарък. Партньорът ми съм по себе си ми е подарък. Flowers Four Leaf Clover

# 2
  • Мнения: 454
Искам нов телевизор Flutter

# 3
  • Мнения: 736
Всъщност не искам да МИ подарява, искам да си подарим една почивка някъде двамата, без много шум, нито искам компании за празниците, нито нищо. Просто да отидем някъде, да има хубава храна, хубаво питие и да си мълчим.  Heart Eyes

# 4
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
И аз като Дивайн, но няма да ме огрее. Ще празнуваме с техните и то семпло, понеже те не обичат да се охарчват. Подарък вече ММ има от мен, за себе си не искам нищо. Сама ще си купя  Peace

# 5
  • Виена
  • Мнения: 896
Сама ще си купя е корективът - за нещата, за които не се сеща или пък счита ненужни, скъпи, старомодни или поглежда с дълбокото презрение . Което може да  е предмет на друга тема - какво никога не би ви купил партньорът Simple Smile

# 6
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Сеща се и още как. С тези разходи по бебето не ми са нужни скъпи неща

# 7
  • София
  • Мнения: 11 457
Nintendo old school  Sunglasses

# 8
  • София
  • Мнения: 22 887
Аз си избрах и си взех подаръка, ММ спонсорира.  Simple Smile На него никога не му се получава при избора, та вече така процедираме Simple Smile Дядо Коледа ще ми донесе гривна на pandora, за която отдавна си мечтая.  Blush Иначе на ексурзия, почивка винаги бих се зарадвала. Подаръкът за първата ни годишнина беше екскурзия до Хърватия, но пак аз организирах всичко.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 12 473
Купила съм билети за топло и на далече, искам от него да ми подари хотела, който съм избрала..Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 22 887
Купила съм билети за топло и на далече, искам от него да ми подари хотела, който съм избрала..Wink

А той ще го направи ли  Mr. Green Я кажи за къде, да си помечтаем и ние.  Whistling

# 11
  • Мнения: 12 473
Къде ще ходи? )) Ако не - отивам сама..))

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Казала съм какво искам- уникални туристически обувки.

Неговият подарък е вече готов- 2 лукзозни книги с упътвания и снимки. Туристически  Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Да ви кажа, на първо четене не знам какво бих си поискала, но определено знам какво не бих. Не искам да ми купува бижута! Моят мъж ужасно много обича да подарява бижута, особено цени ония Сваровски, които аз не понасям, но вкусовете ни като цяло тотално се разминават. Затова поставих ултиматум - ако е намислил бижу, тогава аз избирам, а той плаща. Защото вече имам завидна колекция, която седи по кутиите, че се и сърди като не ги нося! А как да ги  нося като в по-голямата си част са ми твърде кичозни...

# 14
  • София
  • Мнения: 11 457
Казала съм какво искам- уникални туристически обувки.

Неговият подарък е вече готов- 2 лукзозни книги с упътвания и снимки. Туристически  Laughing
Ууу искам и аз, кои са те, сподели, плс!

Общи условия

Активация на акаунт