За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 53

  • 50 927
  • 753
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 718
Старата тема

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 03:28 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря за новата темичка! Simple Smile

На Колев са хубави обувките, също така и на Капчица.

# 2
  • Мнения: 6 736
Атипас за мен са пълен боклук. Първо, не са обувки, това са си чорапи с гума. Запарват ужасно, крачетата й ставаха вода, беше зима, изключвам да е било, защото е топло. Пък и с други обувки не се е случвало. Захабиха се много, а да ги е обула 10 пъти.
Купувам обувки на Капчица и Понки. Много съм доволна. Скъпи са, но си заслужават парите. КиК не съм купувала, скъпи, но не достатъчно качествени за тези пари. Пантофи за вкъщи и яслата купувам полски на една фирма. Супер съм доволна. С хубава стелка от активен въглен, гъвкава подметка. Няма потни крачета, не се пързалят. Виждала съм мами да ги ползват и за обувки за навън.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Доколкото помня, Капчица купи Понки. Моето дете само с Понки е отгледано (висок свод, само те му ставаха), оправдаха всяка вложена в тях стотинка.

# 4
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
За КК и аз съм на това мнение - качеството не отговаря на цената и повече не бих купила. Радева ще имам предвид поста ти.

# 5
  • Мнения: X
Може да споделите хубав магазин за пантофи в София, че аз наистина само онлайн съм купувала досега и идея си нямам къде да ходя. КиК и за мен са много скъпи, за качеството не знам.

# 6
  • Мнения: 992
Запис  Hug Значително по-добре сме вече, мерси за съветите Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
Може да споделите хубав магазин за пантофи в София, че аз наистина само онлайн съм купувала досега и идея си нямам къде да ходя. КиК и за мен са много скъпи, за качеството не знам.

Аз пазарувам винаги от един магазин - в Силвър центъра в Люлин. Зареждат различни марки и все са хубави нещата. Щом за моето дете успявам да намеря винаги....

# 8
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Я покажете тези Атипас или както там се казват...

# 9
  • София
  • Мнения: 30 085
Кажете как да сменя режима на бебе? Изобщо не знам как стана, но обърна деня и нощта. ooooh! Цял ден е сравнително спокоен, хапва и дреме. Стане ли 02ч. и се започва рев, разнасяне, хранене, вода .... нищо не помага. Става 05:30ч. и заспива като по часовник. Rolling Eyes
Отделно яде много често. Трябва да яде по 100-110мл на хранене през 3-4 часа. Е, той яде през час (понякога и през 30мин) по 60, 90 мл. и не мога да го накарам да изяжда количеството наведнъж. Blush

# 10
  • Мнения: 1 091
Някой има.ли впечатления от детския кът в Мол София?Детето ми е на 2г7м. и много иска да играе там,а аз се чудя дали не е малка.Трябва ли да влезна с нея?Извинявам се ако въпроса не ми е за тук.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Някой има.ли впечатления от детския кът в Мол София?Детето ми е на 2г7м. и много иска да играе там,а аз се чудя дали не е малка.Трябва ли да влезна с нея?Извинявам се ако въпроса не ми е за тук.
Не е малка. Не трябва да влизате с детето. При записване оставяте телефон за връзка и ако има нещо ви звънят.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 408
Детенцето ми започна 2,8 год., но не съм давала витамини.Педиатъра каза да си ги набавя от пресни плодове и зеленчуци, колкото може. Продуктите купувам от пазар или супермаркетите, нямам домашно отгледани такива. Това достатъчно ли е или ще ми препоръчате нещо за тази възраст?
Благодаря!

# 13
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте в момента захранвам детето ми със заешко месо, но удрям на камък. Не ги иска върти глава и т.н. какво да правя стигнах, до 8 лъжички и до там. Смених с друго пюре ,  но пак същото. Какво правите в подобни ситуации?

# 14
  • Мнения: 6 736
Здравейте в момента захранвам детето ми със заешко месо, но удрям на камък. Не ги иска върти глава и т.н. какво да правя стигнах, до 8 лъжички и до там. Смених с друго пюре ,  но пак същото. Какво правите в подобни ситуации?
Детето вероятно не е готово да поеме по-голямо количество твърда храна. Давате колкото желае и дохранвате с мляко. Ще мине време (при всяко дете различно) докато приеме цяла порция. До тогава млякото си остава основна храна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт