Магнерот

  • 38 214
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
След колко време се усеща действието на Магнерота??Нали трябва да се насите организма първо

# 1
  • Мнения: 474
По_лекарско_предписание_пих_Магнерич,което_било_като
Магнерот.
След_3_дена_с_3х1_таблетка_ме_заболя_страхотно_бъбрека,
падна_ми_безнадждно_кръвното...и_направо_по-зле_не_съм_била-
имах_всякакви_оплаквания.
Та_явно_за_3_дена_се_насища_организма.
Спрях_да_го_пия_веднага_и_след_2_дена_пиене_на_вода_в_
огромни_количества_и_лежане_се_оправих.Предполагам,че_за
тези_2_дена_съм_изхвурлила_натрупването.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Предполагам, че почва веднага да действа  newsm78
А инече малко не по темата разликата между магнерот и магнерич е тази, че магнерот-а е по изчистен и затова е и разликата им в цената!

# 3
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Предполагам, че за контракции са ти го изписали, то май няма и за какво друго.  newsm78 От постинга ти какво трябва да разбирам, че няколко дни го пиеш, а няма резултат ли? Ако е така, незнам как практикува твоя лекар, но при мен магнерота в началото бе комбиниран с друго успокояващо матката лекарство. След няколко дни контракциите ми намаляха. Иначе ако не са ти много чести контракциите пак не би имало причина до два три дни да се усети действието на магнерота. Ама по този въпрос май-трябва да се обърнеш към гинеколога си, той най-добре ще знае.  Peace

# 4
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
А за разликата между Магнерот и Магнерич: Едното било внос, а другото българско производство и лекарят ми твърди, че Магнерота бил по-ефикасен иначе няма разлика между двете все си е магнезий. Абе то за по-голямата ефикасност на ПО-Скъпия вариан може да се спори ама ... преди като нямаше магнерот нали магнерич пиехме  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 303
Взех да пия магнерот от вчера,понеже като се разхождах навън получи някви болки от ляво,дясно, като обтягане,бодежи ,към кръста,неприятно ми беше да вървя,незнам дали са контракции,ама какво друго.Питах д-ра и той ми каза да пия Магнерот 3х2,сега нищо не усещам,то и ми мина като си починах,но ме е страх да излезна навън.Пия го един вид профилактично,защото док вика,че в периода 18-20 седмица доста жени получавали контракции а и не е вреден магнезия...

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз съм чела че се натрупва в организма за около 7-10 дни,затова в началото се започва*2 хапчета,а от 10 я ден се минава на *1 и така до края на 8я месец като се спира постепенно-пише си го на листовката.На мен ми действаше много добре и за 00.

# 7
  • Мнения: 721
Аз пия Магнерот от месец и половина 3x2. Първо го съчетавахме с Нош па, а сега с Папаверин, защото е по-силен 3x1. Пия го така, защото съм с болки и постоянно лежа. Естествено като полудея излизам, а като ме заболи спирам, почивам и така. Моите болки се оказаха заради спорта преди бременността. Правех по 200 коремни преси всеки и ден и сега като резултат - много здрава коремна стена, съответно бебо расте и я разтяга и ....боли. Имам и контракции по същата причина от време на време. Въпреки хапчетата като се раздвижа и пак започва да ме боли, абе... ooooh!
Док каза, че трябва ги пия до края на 8 месец и после, ако искам да обикалям на един крак софия Laughing

# 8
  • varna
  • Мнения: 404
да трябва извесно време да се пие за да се натрупа в организма и да започне да действа

# 9
В края на 6-тия месец започна да ми се втвърдява корема и ми предписаха Магне Б6, което е същото като Магнерота, но освен магнезия е с добавка на витамин Б6. Пих го няколко дни 3 пъти по 2, но без резултат  Sad после още няколко дни 4х2 и накрая се наложи да постъпя в болница та ми го вливаха венозно  Cry

# 10
  • Мнения: 1 303
аз пък нямам втвърдяване на корема

# 11
  • Мнения: 151
Би трябвало да ти подейства до седмица. Т.е. след 7ми ден ще ти стане по-добре. Действа отлично, стига проблема да не е твърде голям (разкритие, ниска плацента и т.н.) Твойте бодежи може да са от друго, а не контракции. Ако е така Магнезия няма да подейства. Аз имах такива бодежи от газове в корема, колит, запек и твърди изражнения).
Така или иначе профилактика с магнезии е много добра след 18-20г.с. Няма да ти навреди с нищо, стига да нямаш проблеми с бъбреците.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Пих Магнерот 2 месеца от 7-ми до 9-ти и мойта лекарка ми каза да се ослушвам за страничните му ефекти, което е показател, че действа. На опаковката пише, че предизвиква диария, а не мен ми действаше в обратна посока, знам че и други мами се оплакваха от същото.  Toilet И това ако не е показател, че е подействал...  Laughing

# 13
  • Мнения: 7 640
както някои са ти писали- ефектът на Мг не е мигновен. Затова се дава най-често  за една седмица в по-висока доза- примерно 3х2, след това се пие 3х1 като редовно назначение. Приемането му при нужда няма ефект.

# 14
  • Мнения: 1 733
При мен действа веднага. Пила съм и Магнерот и Магнерич - и лекаря, и аптекаря казаха, че разликата е в производителя - т.е. Магнерич е бг вариантът и затова е по-евтин.

Общи условия

Активация на акаунт