speshno e!

  • 2 565
  • 22
  •   1
Отговори
nqkoi 6te mi kaje li v koi mesec po4va6 da ima6 kyrma, molq vi otgovorete mi Sad smile3518

# 1
  • Мнения: 20
Ti rodila li si weche?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 817
Два-три дни след като родиш ти идва кърмата.

# 3
  • Мнения: 680
още 2-рия ден имах и то много Shocked

# 4
еми става въпрос за една моя приятелка която взимаше противозачатъчни и ги спря преди месец, идваще и редовно , но преди няколко дена почна да и тече кърма и незнае какво да прави (не е раждала и е на 17 години) Cry

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 11:39 от anelia03

# 5
  • Мнения: 8 917
emi ... stava vypros za edna moq prqtelka koqto vzima6e protivoza4ata4ni no predi mesec gi sprq i idva redovno, oba4e problema idva predi nqkolko dena za6toto po4nalo da i te4e kyrma ot gyrdite i neznae kakvo da pravi  Cry

Моля, пиши та кирилица, нищо не се разбира Sad Значи не реждала, така ли? Ако е така - да отива на мамолог. Peace

# 6
  • Мнения: 282
Да отива веднага на мамолог. Възможно е да има някакво хормонално нарушение или възпаление, а и кой знае каво. Кажи и да не се шашка все пак, а да действа. Успех!

# 7
а възможно ли е ако си направи тест за бременност да не отчете правилно ако има цветна бременност? newsm12

# 8
  • Мнения: 5 790
Не. Тестовете отчитат нивото на хормона ЧХГ /чието ниво се увеличава при бременност/, без значение дали бременността е цветна или не. Отделен е въпроса колко време след закъснението си е е направила тест, дали въобще има закъснение.

# 9
  • Мнения: 8 917
Винаги има и такава вероятност, но процентът е мноооогго малък. А някакви други симптоми? Гадене, непоносимост към храни, миризми и подобни странности?

# 10
еми да само гадене ....

# 11
  • София
  • Мнения: 2 227
По-добре посъветвай твоята приятелка да отиде на лекар.

# 12
  • Мнения: 920
Не си задала правилно въпроса. Но спокойно, без паника. Случи ми се същото като спрях противозачатъчните. Панирана отидох на лекар и тя каза бременна си. Е, да, ама не бях.

# 13
  • Мнения: 120
Приятелката ти може да посети и ендокринолог. Възможно е да е получила хормонално нарушение. Завишено ниво на хормона пролактин може да подейства по този начин. Успех Peace

Кърмата при мен дойде след като родих и ми дадоха бебето да суче.

# 14
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
И аз мисля, че питаш неправилно.
Може да е от противозачатъчните.
Не е ли много малка да пие хапчета?
Бяха ли предписани от лекар?
Не е все едно кое точно противозачатъчно се пие.
Да върви на лекар.
Секрецията от гърдите не значи, че е бременна, а значи, че има високо ниво на някои хормони.
И не е сигурно, че това е кърма.
Препоръчвам д-р Власова, има опит с детско-юношеска гинекология и голяма практика в Майчин дом.
Приема в Св. Пантелеймон, тел. 951 51 61

Общи условия

Активация на акаунт