Какво ни се случи

  • 1 091
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Искам да споделя какво ни се случи преди седмица на бебето и мен.
Бяхме в един супермаркет и пазарувахме.Бебето спеше спокойно в количката и аз обикалях насам-натам да търся каквото ми беше необходимо.Изведнъж обаче малкият се събуди и като не ме съзря веднага,започна да трепери.Това треперене много ме стресна,защото ми напомняше на температурен гърч (изживявали сме го с едно от децата).Гушнах го,нямаше температура и малко след това се успокои.По-късно мъжът ми ми обясни,че детето е получило емоционален гърч,тъй като при събуждането се е озовало в напълно чужда и враждебна нему среда.Аз не бях чувала преди това за подобно нещо.Не е опасно и няма последици,но ако не се вземе бебето веднага може дори да спре да диша за няколко секунди.
Случвало ли се е на някой от вас нещо подобно?Ако не,добре е поне да го знаете.Искрено ви желая да нямате подобни преживявания,много е стряскащо.

# 1
  • Мнения: 3 042
Много неприятен момент сте изживяли и двата с бебо. Cry
целувки  love001

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Иво понякога прави така, когато се събужда, но не се е наспал. Гушвам го много бързо, за да се успокои, и пак заспива. Гледката е направо сърцераздирателна. Мъничките душички..... Sad

# 3
  • Мнения: 2 655
Съжалявам за това което е трябвало да изживееш. Ужесно  и претеснително е всяко нещо свързано с малките ни същества.
АЛИ винаги, когато се събуди и  мен ме няма до нея надава един вик, че където и да съм да чуя. А като отида и и се покажа се усмихва ето така Laughing . Вече мисля, че го прави нарочно.  Embarassed Не обича да е сама коконата ни.  Laughing Все компания търси. Wink

# 4
  • Мнения: 5 500
Вика на бебето е вик за помощ, това им е вроден инстинкт. Колкото повече искат да бъдат чути толкова по-силно плачат или викат. И понеже аз не давам почти да се случва такова нещо на Цецо /не, че той никога не плаче, плаче и то как само.../съм обявена за разглезваща майка Confused

# 5
  • Мнения: 5 539
Мисля че е нещо нормално. Може нещо да е стреснало бебето и да го е събудило. И Ева понякога когатосе събуди и ме види и се сепва, а понякога се разтреперва.
Ами то за голям човек е нормално, та камо ли за бебе - мен някой ако ме събуди насилствено, също бих се разтреперала, докато осъзная къде съм и какво става.
Все пак зависи и колко силно е треперело бебчето де.
Дано не ви се случва повече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт