Кога се записахте на детска кухня?

  • 2 998
  • 30
  •   1
Отговори
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Здравейте, мами!
Не съм питала лично, но съм чувала, че кухните са след 6-ти месец. Какво означава това? Какво ядат бебчовците толкова малки???
Ние ядем плодови пюрета, тук таме зеленчуково, каши и сега почвам захранване с месни пюрета. Яйце и сиренце също не съм давала. Има още доста време, но да питам?

# 1
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми я захраних от детската кухня след като стана на 1г, а синът към средата на 11м.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От кухнята започнах да давам на година и почти 2 месеца. Преди годинка (по-точно 8-9 месеца) ми се струва рано

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Започнах с кухнята на 7 мес.В началото взимах само кремчето.След 1 мес. започнах да взимам и супата,а след още един-и готвеното.

# 4
  • Мнения: 2 936
аз в края на 6м.започнах да захранвам със супа(давах около 50гр.),а от 8м.и второ-но на ястията с кайма беба не беше фенка Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 299
Детската кухня в Русе е след 5_я месец Wink Дават зел. пюре и кисел. Аз записах Викториа в края на 5_я месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 197
В различните градове кухните са организирани по различен начин. В някои градове има групи според възрастта и храната е различна за различните групи. При нас записването е след 10-тия месец и всички деца-от 10м. до 3г. ядат едно и също-супа, основно и десерт, като едно от двете неща-супата или основното-е с месо.
Не мога да разбера кой е твоят град. Трябва да провериш на място при вас какво е положението с кухнята.

# 7
  • Мнения: 8 505
След пюретата мина на моята кухня,а на детска-едва като тръгна на ясла преди месец и нещо.

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 14:22 от reflex

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Започнах преди две седмици да му взимам храна от кухнята.Vivi е права при нас има първа и втора група.Първата се води млечна и е за бебешори след 5-ти месец Hug

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
На 6 месеца и 10 дена, дотогава бях захранила сина ми с всичко, освен прясно мляко /заради кремчетата/

# 10
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На 8,5 м.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако захраваш късно не е нужно да ходите на кухня отрано, когато захраниш с всички храни тогава запиши детенце на кухня  Grinning

Иначе аз го записах когато беше на 4 месеца/пазихме си място в кухнята, че има голям наплив за нея/, а започнах да взимам храна на 7-8 месеца  Grinning

# 12
  • Мнения: 680
аз смятам тея дни да го запиша на кухня newsm78при нас е след 6-тия месец.

# 13
  • Мнения: 344
Записах Елена на кухня след 8 месец. Преди това обаче вече бях въвела жълтъка, месото и глутена. Много й харесва храната и постепенно свикна всичко да хапва.

# 14
  • Мнения: 4 978
Здравейте момичета!
Някой може ли да ми каже има ли детска кухня в района на Орлов мост?

Общи условия

Активация на акаунт