Търся добър детски кожен лекар в София...

  • 15 686
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Мили мами... Hug  имаме кожен проблем, който се надявам с ваша помощ да разреша...та питането ми е за ДОБЪР КОЖЕН ЛЕКАР  в София...че с един обрив, който се появява само на бузите и наподобява МАЛИНА се борим от близо 5-6 месеца , но засега безрезултатно....ползвали сме ЕЛОКОМ, но той не е за дълга употреба, а когато имаме обрива без Елокома не ни минава....ТА ПОМАГАЙТЕ с препоръките...
БЛАГОДЯРА НА ВСИЧКИ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО... Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
Д-р Пешева - дерматолог
ул. "Поп Богомил" 34
тел. 983 50 63
приемно време: понеделник, сряда и петък от 9.00 до 13.30 часа; вторник и четвъртък от 14.30 до 19.00 часа; събота от 10.30 до 12.30 часа
записвания по телефона: всеки делничен ден от 8.00 до 9.00 часа

# 2
  • Мнения: 47 897
и аз съм се насочила към д-р пешева,тия дни ще ходим,след това мога да дам отзиви,но за нея доста добри неща чувам

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
За добър и аз не съм намерила,но мога да ти кажа къде да не си водиш детето -в детския кабинет на Кожната клиника при д-р Демерджиева.Тя преглежда от вратата и изписва глупости съответно,които не вършат работа

# 4
  • Мнения: 5 228
За добър и аз не съм намерила,но мога да ти кажа къде да не си водиш детето -в детския кабинет на Кожната клиника при д-р Демерджиева.Тя преглежда от вратата и изписва глупости съответно,които не вършат работа

И аз съм на същото мнение!

# 5
  • Мнения: 8 450
За добър и аз не съм намерила,но мога да ти кажа къде да не си водиш детето -в детския кабинет на Кожната клиника при д-р Демерджиева.Тя преглежда от вратата и изписва глупости съответно,които не вършат работа
Ха,ха трети глас против Демерджиева!!! JoyНаистина преглежда за 2 минути,сбърка диагнозата и ни изписа на 3 месеца крем,който се ползва след 1 година.Много объркана жена. newsm11

# 6
  • Мнения: 7 640
Шефът на Детска кожна е доц.Праматаров. С добри общи впечатления съм, но не съм се сблъсквала и със сериозни проблеми. А Дерменджиева е отвратителна.

# 7
  • Мнения: 1 983
д-р Влаева, в кожния диспансер в 29-та поликлиника преглежда Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 9 900
д-р Ангелова, преглежда в 29 поликлиника (но не в диспансера). Току що свършвам поредното успешно лечение при нея. Знам, че ходят и доста малки деца.

# 9
ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ Д-Р РАДОВЕНСКИ ОТ 15 ТА . МНОГО Е ДОБЪР. ПОЛИКЛИНИКАТА Е В  ДИАНА БАД. ТЕЛ. 962 49 46 ТАМ ЩЕ ТИ КАЖАТ КОГА ЕНА РАБОТА.   : Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 2 437
За добър и аз не съм намерила,но мога да ти кажа къде да не си водиш детето -в детския кабинет на Кожната клиника при д-р Демерджиева.Тя преглежда от вратата и изписва глупости съответно,които не вършат работа
Ха,ха трети глас против Демерджиева!!! JoyНаистина преглежда за 2 минути,сбърка диагнозата и ни изписа на 3 месеца крем,който се ползва след 1 година.Много объркана жена. newsm11

За тази Демерджиева и аз съм чувала лоши мнения, но пък в нет-а я хвалят...незнам. Тя и Пешева ни изписа лекарство за деца над 1г  (Дипрогента е за деца над 12г), но не съм недоволна. Знам, че знае какво прави.

В случая може и да са за алерголог...ама жената иска координати на дерматолог...

Общи условия

Активация на акаунт