чували ли сте за пектин на прах от който се отслабва

  • 8 162
  • 8
  •   1
Отговори
мили ;мами свекито бе на по4ивка в хисар  и там се запознала с хякаква жена която отслабнала много благодарение на пектин на прах.произвеждал се в стара загора и струвал к6м 22лв за един месеш.има ли маики които са 4ували и са го ползвали и как мога да си пор64ам 4е имам 5 -6 кила за сваляне.свекито си е пор64ала но аз нямам търпение да разбера наистина ли има ефект newsm78

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Скоро не съм ползвала, но преди маика ми си вземаше от някаде. Страхотно е за разтройство newsm47 и основно го вземахме с такава цел. малко не ми се вързва с отслабване !!! Shocked И нямам идея откъде се взима. Може да се продава в аптеките!

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642
В по-големите супермаркети би трябвало да го има в секторите със здравословни храни.
Струва два и нещо, и се разтваря във вода, чай или кисело мляко примерно.
Създава усещане за ситост, освен това има и други полезни свойства.
Сигурно и в аптеките го има.

# 3
  • Мнения: 1 558
Много е гаден Sick! Майка се опита да го пие, беше го купила от аптека. Разтваряше се във вода и ставаше като желе. На другия ден просто го изхвърли!

# 4
  • Мнения: 35 891
чували сме, но не се отслабва от него /от опит/

# 5
  • Мнения: 3 372
За отслабване незнам, аз пиех пектин когато имах жлъчни кризи и ми помагаше отначало....Но може и за отслабване да става, пробвай и кажи!

# 6
  • Мнения: 27 524
Пектин на прах, или за по-лесно пектин на хапчета, продават почти във всяка аптека. Полезен е, но не чакай да отслабнеш от него, ако не ограничаваш храната.  Simple Smile

# 7
Не отслабването е главният ефект при употребата на пектин, той по-скоро помага на организма като го пречиства от токсините и разгражда насъбрания холестерол! Много е полезен наистина, с негова помощ можеш да отслабнеш, но единствено ако изключиш вредните храни от менюто си/баща ми така отслабна/! Но то според мен пак си е диета с доста ограничения!

# 8
  • Мнения: 46
За здравословни проблеми съм пила,но за ослабване НЕ.Не мисля че ще ти помогне,защото съпруга ми го пи за намаляване на холестерола почти цял месец,но пак си е 100кг.По добре се захвани с диета и упражнения.Аз от две седмици съм на диетка(просто не прекалявам с яденето)правя малко упражнения и има ефект.Пробвай...... newsm10

Общи условия

Активация на акаунт