ужасите след използване на клостилбегит

  • 10 314
  • 34
  •   1
Отговори
 търся някой получил страничните му действия да поговорим моля

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 13:35 от anonimus

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Все пак напиши за какви странични действия става въпрос, за да не шашкаш хората. Тук, много от нас, вкл. и аз, сме приемали клостил, но не знам някой да се е оплакал от страничните му действия. И сигурно ли е, че "ужасите" са следствие от клостилбегита? Ако под "ужаси" разбираш изчерпване на яйчниковия резерв, може би бихме могли да си поговорим. Наистина ще е добре да се уточниш!

# 2
ами така ми каза ендокринолог.Спрях го и цикъла ми дойде на 18 ден с адски болки в гърдите - оттогава до сега близо месец и малко все ми е лошо, повръща ми се , боли ме глава, светлината ми дразни очите, ставам нервна, после отнесена, друг ден ми е едно тъпо...Доктор ми каза, че в следствие употребата му са ми се разбъркали всички хормони. Не знам кога да чакам да се оправя.

# 3
вероятно е нещо като изчерване защото сега след като не го пия естрадиола ми е под нивата за овулаторна фаза, а другите ЛХ и ФСХ са в норма, но са ниски...Вероятно от тези нива идва проблема - не знам

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
А преди да го почнеш да го пиеш как ти бяха хормоните? А и клостилбегита попринцип влияе отирцателно върху естадиола.

# 5
бяха ми наред хормоните в норма преди стимулация - всички....

# 6
  • Мнения: 553
А би ли казала колко време пи Клостилбегита? И какво казва докторът ти, има ли шанс хормоните ти да се нормализират?

# 7
пих го само два месеца...надявам се да се нормализират не знам - би трябвало-така поне ми каза...Ако знаете във западните сайтове какво пише за този препарат - ужас...Няма да го пиша, че е много страшно.

# 8
  • Мнения: 553
Ако знаете във западните сайтове какво пише за този препарат - ужас...Няма да го пиша, че е много страшно.
Ами така звучи още по-страшно като не ни го казваш. Напиши малко повече инфо или поне дай линк. И мен ме вълнува силно този проблем, защото още от самото начало си имах едно наум за този препарат и го пих с голямо притеснение (само един месец за сега).

# 9
недей да го пиеш ако не си се консултирала добре с ендокринолог, не с гениколог...Те ги изписват на кило.На мен ефекта ми се получи половин месец като ги спрях...Всички странични ефекти.Ходих и на невролог - каза, че е от хормоните, че нервите са наред...Внимавай - гениколозите ги изписват без да им пука, а те са много опасни...

# 10
  • Мнения: 553
Добре де, но би ли уточнила все пак опасностите. Наясно съм, че няма безобидно лекарство, но много жени от този форум казват, че са пили клостилбегит без някакви странични ефекти все пак.

# 11
да, повечето жени нямат радикални оплаквания.Зависи от чувствителността на организма на всяка жена...Влез във www.biam2.org - там пише на фр и англ всичко за него.Само ще ти кажа че страничните ефекти са 30

# 12
напр-яйчникова хипертрофия, киста, проблеми със зрението, повръщане, замаяност, често ходене до тоалетна, надабеляване - въпреки че аз отслабнах, миниеров синдров, проблеми с паметта, рак на гърдата, психози - това го пише в този сайт -

# 13
  • Мнения: 553
Благодаря за линка, но там всичко е на френски и иска регистрация. Като се опитам да се регистрирам обаче ми отказва. Би ли дала линк на английски, че с него съм далече по-добре  Wink?

# 14
  • Мнения: 553
напр-яйчникова хипертрофия, киста, проблеми със зрението, повръщане, замаяност, често ходене до тоалетна, надабеляване - въпреки че аз отслабнах, миниеров синдров, проблеми с паметта, рак на гърдата, психози - това го пише в този сайт -
Ами повечето от това го пише и на листовката на препарат, до колкото си спомням. Но пишеше, че повечето от тези ефекти са много редки все пак  Rolling Eyes, а някои са само временни и обратими  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт