Детски тиранти - къде в Пловдив

  • 1 290
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 263
Ей утрепах се да търся. Като попитам продавачките за детски тиранти онемяват и ме гледат ей така Shocked Сигурна съм че някъде има...виждала съм малчовци да ги носят, а и някъде по магазините съм виждала, ама нямам спомен къде.... Та ако някой знае ...!

# 1
  • Мнения: 179
Аз съм виждала в магазинчето на ул. Младежка - срещу парка на Областната администрация. Иначе на Алекс му купих от Пазарджик по същата причина като теб - на можах да намеря никъде в града.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 320
А защо не пробвате в някоя кингалерия . Поне аз от такова място ги купих. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 172
Аз купих децки тиранти от магазинче в халите, на 2 или 3 етаж като влизаш в дясно се пада.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 178
Аз купих на моята дъщеря от магазин за колани и кожени портфейли.  Пусто сега не мога да се сетя името на фирмата но е голяма и 100% имат магазини и в Пловдив. Фирмения им знак е един бик.

# 5
  • Мнения: 1 263
Момичета, благодаря ви за отговорите!
В кинкалериите не зареждали, защото тирантите били скъпи и не се купували (поне там където проверих така ми отговориха). Магазинчето на Младежка ми е под носа, но там не съм питала. Детските магазинчета в халите ги обиколих - или току що са свършили или изобщо не са имали, но тази фирма с бика имат магазин точно в халите, а там не се сетих да проверя Embarassed- мислех, че е само за мъжки аксесоари....

Общи условия

Активация на акаунт