Проблем с гърнето

  • 452
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Имаме проблем с гърнето...

Гогата преди време ходеше без проблем, слагахме го по няколко пъти на ден и той сядаше без проблем, седеше си с кеф, дори беше започнал да си казва. Изведнъж обаче започна да не иска да сяда на гръчно, сяда с големи кандърми и изобщо стана много трудно. Мислех, че е период, дори помолих майка ми да не го слага ако не иска, ами да го остави да си казва. Не съм сигурна, че ме е послушала  Confused Сега вече е много зле - започна да си ака в памперса пак и си трае, а аз докато го усетя и дупето му вече се е разранило. Направо не знам какво да правя, много съм притеснена.

Помогнете със съвет или четиво отнякъде, че нямам време дори в нет-а да се разровя 

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 22:46 от SZA

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Мисля, че е период в който не трябва да го тормозите и насилвате.Имах подобен с големия ми син и отмина за около месец.
Може би повече отговори щеше да получиш в подфорум "Нашите деца" - помоли някой мод да ти я премести  Hug

# 2
  • Мнения: 3 379
Мерси!

Права си, ще помоля да я преместят.

# 3
  • Мнения: 1 858
Мисля, че е период в който не трябва да го тормозите и насилвате.Имах подобен с големия ми син и отмина за около месец.
На същото мнение съм. Оставете детето малко не го притискайте защото ще го накарате да упорства повече. Всичко с времето си и при нас имаше подобни моменти.

# 4
  • Мнения: 14 654
като не иска гърнето-опитайте на тоалетната,ако и там отказва-наистина изчакайте колкото е нужно,за да се успокои детето

Общи условия

Активация на акаунт