Проблемно заспиване!

  • 616
  • 8
  •   1
Отговори
Моето 5-месечно бебе заспива с много ревове.Независимо дали сме на вън или у нас.Моля ви дайте ми някакъв съвет!!!












Пишете на кирилица!

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 16:48 от Аурелия

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Единственото, което можеш да направиш е, да създадеш спокойна обстановка около бебето (или поне аз само това знам). Израства се с времето.
Темата ти не е за този форум.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Опитай да го слагаш да спи по-рано - преди да се е изнервило и превъзбудило от умора.
Гушкай го, пей му!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
когато бяхме по малки дъщеря ми не спеше през целия ден,чудех се какви занимавки да създавам-игри,песни и т.н.А стане ли 17 часа започва един рев(вече е мн уморена и й се спи) къпехме се рано и заспиваше рано.
Докато не започнахме да лагаме на спалнята двете,гушкаме се ,давам цицата и така се научи да спи през деня-3 пъти на ден за около 1 час,вечрно време си спи добре -но :когато излизахме на разходка и се приспи- не може да заспи сама в количката SadТова ме ограничава мн с разходките навън и все из квартала джиткаме,за да сме близо до къщи Tired
а бе сложна работа е Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 299
Викториа от малката заспиваШе с ШиШето. И така е до ден днеШен, слу4вало се е да не е гладна, когато да легне = тогава с бибата става номера.

# 5
  • Мнения: 3
 И при нас е същото положение Sad Без ръце останахме.....а когато излизам на разходка задължително - 10-15мин по булеварда - заспива от шума на колите и тогава се разхождаме.На 4мес сме и все още не съм намерила лесен начин за заспиване ....   Sad

# 6
  • Мнения: 46
за съжаление и ние сме така, но аз съм си виновна че я научих да заспива на ръце. На всичкото отгоре трябва да е права и да са ни допрени бузките. А още по- лошо не иска никой друг освен мен и майка ми да я преспива, така че таткото не можеше да помага. Само че в края на четвъртия месец тя ми натежа доста, а и все още спеше по четири пъти на ден и вечерта - пет, така че трябваше да я преспивам пет пъти на ръце...
Една комшийка ми каза, че е отучила нейното като в началото плачело и после свикнало само да заспива. Ами като не мога да я оставам да плаче Cry.Реших обаче да пробвам-на следващия ден. Първия път рева много, а аз два пъти повече, после по-малко и за няколко дни започна да мрънка и докато я усетя тя заспала. Сега сме на 6 месеца и ни никнат зъбки и пак имаме проблем със заспиването и затова я взимам на леглото и като заспи си я слагам в нейната кошара.
Аз също бих искала да разбера дали някой по друг начин не е отучил детето си от приспиване на ръце?
Забравих само да напиша, че ние в количката слава богу нямаме проблем със заспиването и дори спим много добре на вън!
Пожелавам на всички с този проблем скоро да се справят с него!

# 7
Може да е от зъбките.  Стават много неспокоини.Ние в момента вадим кътници и също много плаче като заспива. Има успокояващи хомеопатични препарати, нека личната лекарка да ви изпише нещо, за да е по-спокоино детето.

# 8
  • Мнения: 1 259
И аз имах доскоро същият проблем.Приспиването вечер беше по 1 час Tired.Сега се оправиха нещата Simple Smile.Значи ние го къпем в 19.30.След храненето в 17.00 ч. той повече не спи,или ако заспи случайно то е за 30 мин..Следва много игра,и дълго време цопкане във ваната.След това като го сложа в кошарата отрязва за секунда Mr. Green,и така да 7.00 сутринта.Понякога се пробужда,но като му дам бибата и заспива отново.Започнах преди два дена да давам хамомила за зъбките и мога да кажа,че е помага.

Общи условия

Активация на акаунт