Яйце под възглавница!!!

  • 2 191
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Хайде мами 'великденски зайци' да не пропуснете тази вечер да сложите шареното яйце под възглавницата на детето, да е здраво и румено като яйцето! А на сутринта нищо незнаем нали smile3503.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 740
Не я знам тази традиция.
Пък и не ми се пере... след яйцето Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 500
Сложила съм вече  Laughing казах му, че ако е послушен Дядо Великден ще му остави най-хубавото яйце под възглавницата!

# 3
  • Мнения: 695
за първи път чувам за тази традиция newsm78 вярно обаче,че от форума могат да се научат много нови и интересни неща.ние сме малки за да слагам яйце под възглавницата й но догодина непременно ще поставя едно яйчице easter

# 4
  • Мнения: 10 758
За пръв път го чувам това.Дали мога днес да сложа под възглавниците яйце newsm78Обаче като знам какво ще е на сутринта, направо си се двоумя Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 622

 Е, аз съм пропуснала вече  Thinking

Аз пък знам, че с първото червено яйце се натриват бузките на дечко, за да е румен, здрав и засмян. Но и това не съм направила.

Не съм много по традициите май  Confused  Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 39 740
О, аз натрих бузите на всички у дома, без котака разбира се. За яйце под възглавницата наистина не знаех.
Но като знам Дияна как спи... направо ми е жал като помисля какво ще бъде леглото на сутринта Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 622

Аз пък се сетих,че сина ми спи почти без възглавница и ако сложа яйце под нея, то ще е все едно съм сложила футболна топка под нашите. Горе долу ще е същото усещане  Crazy

# 8
  • Мнения: 176
който е пропуснал догодина ще навакса. Peace, а колкото до цатането, при мен няма проблеми досега не са пускали боя яйцата. Thinking

# 9
  • Мнения: 4 187
Докато живех при нашите, винаги на великден сутринта, намирах яйце под възглавницата. Знаех , че майка ми го слага, но ми беше кеф ....... Hug.
Тази година пропуснах, но на следващата, със сигурност ще зарадвам Рая!

# 10
  • Мнения: 5 500
Докато живех при нашите, винаги на великден сутринта, намирах яйце под възглавницата. Знаех , че майка ми го слага, но ми беше кеф ....... Hug.
Тази година пропуснах, но на следващата, със сигурност ще зарадвам Рая!
Май е само варненска традиция Laughing

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
 Stop Aa, не е само варненска традицията. Тази година бяхме на гости на свекито и тя не пропусна да им сложи и на двамата по едно червено яйце.

# 12
  • Мнения: 8 917
за първи път чувам за тази традиция newsm78 вярно обаче,че от форума могат да се научат много нови и интересни неща.ние сме малки за да слагам яйце под възглавницата й но догодина непременно ще поставя едно яйчице easter
Shocked Peace

Общи условия

Активация на акаунт