Слънчеви очила от Disney

  • 3 109
  • 31
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 288
Днес купих на баткото слънчеви очила от Disney. Пише 100% UV защита и продавачката в аптеката ме увери, че са читави въпреки цената си от 15лв.
Обаче след това ги пробвах в една оптика, се оказа, че нямат никаква защита.
Яд ме е на мене си, че не ги пробвах преди да ги купя, че се доверих на такава ниска цена.
Информирам ви да си имате едно на ум.
Все пак детски очи са това.

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
А някакво специално оборудване ли има тази оптика. как проверяват УВто, щото май ще се налагат слънчеви очила на мойто човече, пък хич не им вярвам

# 2
  • Мнения: 918
Ами на РейБан детските са 30лв., поне е сигурно 100%, че са добри. Мойто диване също е вампирче, въобще не обича слънце. Като излизаме на разходка, винаги си иска очилата Rolling Eyes и най-чинно си ходи с тях.

# 3
  • Мнения: 877
Само реномирани фирми за производство на очила бих сложила на себе си и детето.

# 4
  • Мнения: 1 756
Отиди и ги върни
то бива бива ама те търговците само има дай да лъжат потребителя а после ние страдаме
Понеже никой не повдига темата връщане на закупена стока и затова си правят каквото искат

# 5
  • Мнения: 8 459
Ами на РейБан детските са 30лв., поне е сигурно 100%, че са добри. Мойто диване също е вампирче, въобще не обича слънце. Като излизаме на разходка, винаги си иска очилата Rolling Eyes и най-чинно си ходи с тях.
А би ли казала къде има Рейбан и до колко години се водят детски и са на тази цена?Правя си една тънка сметка да купя и на баткото,който е на 10 години. Laughing

# 6
  • Мнения: 918
На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace

# 7
  • Мнения: 10 758
Мислех да купя на щерката такива, но добре че каза, да не се набутвам.Ще я заведа в оптика и ще й купя направо от там, без да се занимавам с глупости.

# 8
  • Мнения: 8 459
На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace
Тенкс!  bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Shocked  Rolling Eyes И аз купих такива на Мони  #Cussing out - ще отида да ги проверя! Направо съм изумена!

# 10
  • Мнения: 7 474
И аз ги гледах,но купих Чико за 25лв. Дали и те може да са без защита newsm78

# 11
  • Мнения: 193
кажете ми магазин за сястни детски очила в Пловдив. мерси предварително, момичета!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 645
кажете ми магазин за сястни детски очила в Пловдив. мерси предварително, момичета!  bouquet

И аз също се интересувам.
Вчера пробвах на малкият очилата на Чико,но му сплескват ушите ,явно нямат нужната извивка на ухото.
В оптика "Санти" казаха че ще направят по поръчка очилата(купувам рамката и те слагат стъклата)но сега правят ремонт и ще отворят след 2 седмици.
А аз нямам търпение,и въобще не обичам да чакам.

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 14:53 от doda

# 13
  • Мнения: 2 534
Има от нашата верига оптики в Кауфланд - а в Пловдив


Терри , на какво ги провериха очилата .
Защото мен ме съмнява да нямат защита , това очилата да имат УВ изобщо не е скъпо удоволствие , а когато се прави фабрично излиза направо жълти стотинки .

# 14
  • Мнения: 2 839
А някой проверявал ли е Чико-то? Мисля си, че те не биха рискували да продават боклук, ама знам ли  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт