Продукти за нокти OPI,някой ползва ли?

  • 4 689
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
Ами ...това е питането ми? Доволни ли сте? Преди да забременея имах здрави и дълги нокти, но по време на бременността и до ден днешен положението е трагично.

# 1
  • Мнения: 210
Мдам, аз ги ползвам от край време !
Предпочитам да имам три лака , но да са качествени, отколкото 10, който да разреждам на първо ползване !

# 2
  • Мнения: 3 248
Страхотни са им лаковете, за други продукти не знам. Издържат многооого време, което май е доста важен фактор. Но не съм забелязала да имат някакъв заздравяващ ефект - поне при мен не! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 407
Лаковете са им много хубави.! Кумата ми има салон и там си ги правя, лака издържа много време.

# 4
  • Мнения: 861
За лаковете и други мами са имали добри отзиви. Казват, че издържат две седмици без проблем. Ама са скъпички, май към 15лв.

# 5
  • Мнения: 5 622

 Да, лаковете са скъпи. Имат и заздравяващи продукти, също така. И те са на същата цена, както и лаковете. Но си струва.

Аз лично нямам лак на ОПИ, но се каня да си купя. Купувам си на Макс Фактор, които по цена не са много по-евтини-10 лв  Close са

# 6
  • Мнения: 210

 Да, лаковете са скъпи. Имат и заздравяващи продукти, също така. И те са на същата цена, както и лаковете. Но си струва.

Аз лично нямам лак на ОПИ, но се каня да си купя. Купувам си на Макс Фактор, които по цена не са много по-евтини-10 лв  Close са


Бубе, аз от тях пък не съм много доволна, много бързо се сгъстяват и се нервя само ...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 119
Аз не ги харесах. Толкова много ги търсих заради една друга тема тук и когато си купих такъв лак - голямо разочарование. Излющи се на другия ден!

# 8
  • Мнения: 3 248
Това колко бързо ще се излющи лакът зависи първо от това колко мазна е плочката на нокътя. Второстепенна роля играе лака!
Ествествено влияе и това дали се работи много на компютър, дали се мият редовно чинии и т.н. Crazy

# 9
  • Мнения: 13 512
Заздравяващите продукти са отлични- от опит го казвам. маслото Avoplex заздравява ноктите ,много сум доволна,вече 5-6 месеца го ползвам  и ноктите ми спряха да се чупят.

# 10
  • Мнения: 68
А някой знае ли къде ги има тези лакове в Пловдив?

# 11
  • Мнения: 210
Аз доколкото 4етох в сайта им само във Варна и София ги има, но може и да греша...

# 12
  • Мнения: 5 622

 Да, лаковете са скъпи. Имат и заздравяващи продукти, също така. И те са на същата цена, както и лаковете. Но си струва.

Аз лично нямам лак на ОПИ, но се каня да си купя. Купувам си на Макс Фактор, които по цена не са много по-евтини-10 лв  Close са


Бубе, аз от тях пък не съм много доволна, много бързо се сгъстяват и се нервя само ...

Tака ли?  Thinking Аз нямам пък проблеми до сега. Първо си купих един и след като видях, че съм доволна и лака е траен, си купих още един. Ще ги наблюдавам да видя кога ще се скапят. А какво значи "бързо"? След колко време? Аз ги имам  вече повече от 4-5-6 месеца  newsm78

Заздравяващите продукти са отлични- от опит го казвам. маслото Avoplex заздравява ноктите ,много сум доволна,вече 5-6 месеца го ползвам  и ноктите ми спряха да се чупят.

дааа..и аз бих си купила, но някак не ми се дават 15 лева за нещо, което даже не е лак  Embarassed В смисъл, ако ще дам 15 лева, поне да се вижда за какво съм ги дала..а заздравителя няма да се вижда..въпреки, че е по-ценен даже и от лака.

На мен при една маникюристка ми сложиха заздравяващ продукт на ОПИ и тя ми ги препоръча след това, щото ноктите ми много се чупят..но така и не си купих  Embarassed

# 13
  • Мнения: 210

 Да, лаковете са скъпи. Имат и заздравяващи продукти, също така. И те са на същата цена, както и лаковете. Но си струва.

Аз лично нямам лак на ОПИ, но се каня да си купя. Купувам си на Макс Фактор, които по цена не са много по-евтини-10 лв  Close са


Бубе, аз от тях пък не съм много доволна, много бързо се сгъстяват и се нервя само ...

Tака ли?  Thinking Аз нямам пък проблеми до сега. Първо си купих един и след като видях, че съм доволна и лака е траен, си купих още един. Ще ги наблюдавам да видя кога ще се скапят. А какво значи "бързо"? След колко време? Аз ги имам  вече повече от 4-5-6 месеца  newsm78

Заздравяващите продукти са отлични- от опит го казвам. маслото Avoplex заздравява ноктите ,много сум доволна,вече 5-6 месеца го ползвам  и ноктите ми спряха да се чупят.

дааа..и аз бих си купила, но някак не ми се дават 15 лева за нещо, което даже не е лак  Embarassed В смисъл, ако ще дам 15 лева, поне да се вижда за какво съм ги дала..а заздравителя няма да се вижда..въпреки, че е по-ценен даже и от лака.

На мен при една маникюристка ми сложиха заздравяващ продукт на ОПИ и тя ми ги препоръча след това, щото ноктите ми много се чупят..но така и не си купих  Embarassed



За два месеца някъде   #2gunfire. Много бях ядосана, при положение, че си бях слагала два, три пъти от лака и после го разреждах аз с разредител, ама блуткава работа става вече ...
Докато сега съм с един на ОПИ , от лятото,  не е мръднал. А от четвъртък съм лакирана и до днес не се е и обелил горе по краищата .


Ще го снимам и покажа Simple Smile

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Моите нокти са много чупливи напоследък и им правя терапия със заздравител на OPI.
Струва 35 лв.  #Cussing out #Cussing out и вече си купувам второ шише, 4е първото Влади ми го с4упи  Crazy
Ами,няма кой знае какъв ефект  newsm78
А, допреди месец ходех всяка седмица на маникюр и маникюристката ме мажеше с OPI или ESSIE
Лакът (с всичките там масла и заздравители+печене) изтрайваше не повече от 4 дена  #2gunfire
Може и от ноктите ми да е, ама реших ,че не си струва да давам всяка седмица по 18 лв. за маникюр и да си ходя с излющен лак след 4 дена  Sick

Общи условия

Активация на акаунт