Има ли вероятност да се забременее...

  • 2 534
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
Има ли вероятност да се забременее 1-2  дена преди да ми дойде цикъла?  WinkТова ме интересува,има ли мами забременели в такъв период, в смисъл ,че аз съм сигурна,че ще ми дойде,защото си имам разните там признаци,и съм си спокойна,но .... Rolling Eyes все пак ?!Трябва иначе да ми  дойде до 1-2 дена по принцип , и предния път не забременях много лесно...

# 1
  • Мнения: 271
има всякакви случай.според мен има вероятност,защото всеки човек си е различен.едни забременяват ''от въздуха'',както се казва,а други много трудно

# 2
  • Мнения: 7 474
Малка, но има! ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 077
Ами на теория, не е възможно, но на практика има доста такива случай Simple Smile
Все пак важно е кога е била овулацията. Ако цикълът ти е с еднаква дължина всеки месец, 25-26-27 дни например, малко вероятно е този месец да стане по-дълъг и съответно да се измести овулацията. Ако все пак се случи това, овулацията ти се измества от 14-ти на 17-18 ден например. Съответно и няма да ти дойде на очакваната дата, а няколко дни по-късно. Малко объркано стана обяснението ми...но ако опре до закъснение на цикъла, един тест ще си покаже най-добре.
Успех, каквото и да е желанието ти Hug

# 4
  • Мнения: 695
винаги има вероятност smile3503

# 5
  • Мнения: 3 537
Ами обикновенно овулацията ми преди да забременея беше някъде по средата между два цикъла.Но сега незнам ,предполагам,че е пак така,но не съм сигурна дали след раждането се е изместила...ако има такава вероятност, трябва да си я проверя ,и евентуално за по натам да си знам...

# 6
  • Мнения: 9 077
Ами, зависи колко ти е дълъг цикъла.
По принцип, даже да се е изместила овулацията, има си стандарт 14 дни лутеална фаза, т.е. периодът от овулацията до идването на менструацията. тази лутеална може да е средно между 10 и 16 дни грубо казано...което е доста голям интервал от време Rolling Eyes
Ако можеш да си усещаш овуто, наблюдавай горе долу колко дни минават от него до идването на М. Това ще ти е ориентир. Ако засега не опитвате за второ бебче, това ще ти свърши горе долу работа, не е сигурен метод, но е ориентир. Също така забележи дали всеи месец цикълът ти е с еднаква дължина или варира. варирането предполага и изместване на датата на овулация.

# 7
# 8
  • Мнения: 3 537
Ами, зависи колко ти е дълъг цикъла.
По принцип, даже да се е изместила овулацията, има си стандарт 14 дни лутеална фаза, т.е. периодът от овулацията до идването на менструацията. тази лутеална може да е средно между 10 и 16 дни грубо казано...което е доста голям интервал от време Rolling Eyes
Ако можеш да си усещаш овуто, наблюдавай горе долу колко дни минават от него до идването на М. Това ще ти е ориентир. Ако засега не опитвате за второ бебче, това ще ти свърши горе долу работа, не е сигурен метод, но е ориентир. Също така забележи дали всеи месец цикълът ти е с еднаква дължина или варира. варирането предполага и изместване на датата на овулация.
Оки,за другия път ще си наблюдавам,мерси, ама пък цикъла ми идва на 28-31 дена по принцип.Ще изчакам и ще видим тези дни Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 35 919
Има вероятност,Теоретична ,но я има.
 

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен е почти невъзможно......но изключения винаги има!

# 11
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Аз забременях на шести ден от цикъла при 30 дневен цикъл,а това теоретично е невъзможно.Според температури и тестове за овулация,винаги от 11 до 15 ден са ми давали резултат.Най-добре не мисли за това-Господ си знае работата HugПожелавам  много скоро preggo

# 12
  • Мнения: 2 825
И според мене вероятността е минимална, но все пак я има  Wink
Да стискаме ли палци?  Wink

# 13
има вероятност.аз така забременях.

# 14
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Вероятност има  Simple Smile, винаги може да има промяна в хормоните и овулацията може да се измести по една или друга причина, може и по време на цикъл да се забременее. Нали разбираи, обаче, че това е малко вероятно.
Желая ти успех  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт