Моля мениението ви за тази количка!

  • 2 044
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_109&products_id=1692 това е количката! Искам мнение от мама която я е ползвала щото все пак 820 лв. са си ми две заплатки! Не изглежда ли малко грозна с този сенник в летния вариатн???

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Ползвала съм такъв модел количка, но на ЧИполино и сега струва към 140 лв. , само кошница няма към нея.
18 кг е тежка количка, имай ги предвид ако ще я носиш по стълби.
двойните колела са малки , по-трудно минават дупки и бордюри, друса повече

Ако си решила да дадеш 800 лв за количка, по-добре се ориентирай към Куини.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Ползвам такава количка,но не на Кам а Неонато,сега е време за сенника на летния вариант и не е грозно:),харесвам си го
Летния вариант е 7кг не мисля че е тежко
Мисля че е много добър вариоант!

# 3
  • Мнения: 434
Слънчоглед можеш ли да ми изпратиш снимки на количката със сенника в летен вариант на живо? deni_trifonova@abv.bg

# 4
  • Мнения: 7 474
При положение ,че бебето ти е лятно спокойно можеш да си купиш лека и изчистена лятна количка като тази - 139лв.
 и отделно кошче за носене 60лв.

Разгледай тези, ако не си ги виждалаТук

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз за тази количка не бих дала 800 лв. , не ми хареса , честно ! А и с тези малки колелца ще видиш зор. За тази сума спокойно можеш да си купиш QUINNY + кошче за кола , което става и за новородено !  Hug

# 6
  • Мнения: 5 255


Cam и NeoNato се произвеждат в един и същи завод.
Количката, която ползвам е на NeoNato модел Dakar sport  Peace
Ти си избрала вариант със зимен кош, които на мен не ми беше нужен /родих юли месец/.
Кошницата е съвместима с количката - има специални улеи в които се поставя.
Нямаме асансьор. Количката е лека, удобна и компактна  Peace

# 7
  • Мнения: 5 255
снимки на количката със сенника в летен вариант на живо

# 8
  • Мнения: 1 544
И спред мен не си заслужава да дадеш толкова пари за тази, има страхотни колички за тези пари а и определено зимния кош не ти е нужен. /а сенника и на мен не ми хресва/

# 9
  • Мнения: 2 768
Сакън недей! Не са сполучливи тея колички! Имам позната (която може и да се включи), побута я малко и се отказа, купи си нова! Едно друго майче, SISOLITA ме пита на лични за колички във Варна, защото Кам-а и се счупил и не могли да го поправят!!!
Пристрастна съм, но ще те посъветвам за Куини! Горе-долу толкова ще ти струва комплект със кош за новородено или с кошница за кола мод. Speedi SX! Аз съм много доволна от модела, препоръчвам го!

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 14:37 от eta

# 10
  • Мнения: 1 645
Тази количка много тежка бе Stop
18 кг са доста.
За тези пари можеш да си вземеш на Jane ,но няма 3 кош,тоест кошницата.Но тежи около 8кг.,а със летният кош около 7 кг.
Аз имах такава и бях мнооооооооого доволна Peace

# 11
  • Мнения: 2 936
Аз за тази количка не бих дала 800 лв. , не ми хареса , честно ! А и с тези малки колелца ще видиш зор. За тази сума спокойно можеш да си купиш QUINNY + кошче за кола , което става и за новородено !  Hug
newsm10

# 12
  • Мнения: 346
Малеееее 18 кг са си доста... #Crazy А и с бебо вътре и като сложиш още някоя и друга щуротийка и няма вдигане сигурно!  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 8 280
Тежи - 19г. #Crazy #Crazy #Crazy, моята задно с бебето тежи толкова, а той е вече мъж на 1г. 4м.
Извинявай, но трябва да съм пила газ за да се навия на такава покупка, а моите 2 заплати са повече от 840 лв.
относно летния варианта, ами овен че не ми харесва като вид, не явиждам какво ще скриеш с тоя покрив newsm78 newsm78

# 14
  • Мнения: 379
Определено количката тежи доста Shocked, а нещо във външния и вид не ми харесва, миля, че за тези пари можеш да си купиш доста по- хубава и лека- Quinny, Bebeconfort

Общи условия

Активация на акаунт