мога ли да дам мюсли!

  • 1 115
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 680
Здравейте майчета,чудя се дали мога да дам на синчето мюсли,доста неща съм въвела,давала съм му да си опита активия с мюсли и много му хареса та затова се зачудих!
Вие кога дадохте за пръв път?

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Все се каня да й дам и все отлагам. Ама причината е в мен- забравям да купя  Embarassed Иначе Активия с мюсли е опитвала, харесва й.
Ама вие сте май малки за това приключение. Как ще дъвче детето, все пак има доста частички, които са си едрички.

# 2
  • Мнения: 680
Аз си мисля да го пасирам малко newsm78

# 3
  • Мнения: 3 042
Мюсли не съм давала още. Давам натурални фини овесени ядки.

# 4
  • Мнения: X
Не ви ли е мааалко раничко за Активия, мюсли...... Rolling Eyes....някои хора на 6м. захранват /не, че това не е другата крайност, де/

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не ви ли е мааалко раничко за Активия, мюсли...... Rolling Eyes....някои хора на 6м. захранват /не, че това не е другата крайност, де/


 Peace


Аз дадох след като Иван навърши 1г.

# 6
  • Мнения: 5 370
Така и така сте подхванали реч-кажете какъв тип мюсли ползвате?
Моят зъбатник оня ден изнуди баща си да му дава от неговото мюсли-и го яде. Мисля, че беше на НЕСТЛЕ в някаква голяма червена кутия. newsm78

# 7
  • Мнения: X
Ми Сърдечен, щом на детето му се услаждат - пробваш различни видове, които му харесат най-много - тях Grinning

# 8
  • Мнения: 680
Не ви ли е мааалко раничко за Активия, мюсли...... Rolling Eyes....някои хора на 6м. захранват /не, че това не е другата крайност, де/

Аз му дадох 1-2 лъжички само да си опита ,че ме гледаше в устата Simple Smile
Момичета благодаря ви за отговорите,значи ще поизчакаме с мюслито Wink

# 9
  • Мнения: 1 410
Малко офф:
как го приготвяте мюслито? Иска ми се да разнообразим малко закуските.

# 10
  • Мнения: 177
Аз давам плодовото мюсли на АМ АМ,то е за деца над 6 месеца.

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз все още не съм дала мюсли, караме още на фини овесни ядки, приготвени с масло и сирене. Защото моят син в друг вариант не ги приема

# 12
  • Мнения: 5 299
ОЩе не съм давала, но малката отказва и финни овесени ядки да яде, за това не съм пробвала и мюсли.

# 13
  • Мнения: 623
Давам след годинката и пак отказва да го яде, ако не е пасирано.
Но си мисля, че на вас ви е раничко

# 14
Здравей,
аз започнах към 6 месец с мюсли, много съм доволна. Важно е да не е някое с захар и консерванти, най добре вземи 100% ядки които са намачкани, забравих фирмата. Заливаш ги с малко сварено мляко, оставящ да набъбнат и през това време вземаш банан, намачкваш го с малка виличка и го слагаш към изстудените ядки с мляко. Става много вкусно и е здравословно. Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт