Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама

  • 475 205
  • 1 256
  •   1
Отговори
# 900
МНОГО БЛАГОДАРЯ   Hug Hug Hug Hug сега вече съм на ясно Wink

# 901
v poslednite mececi a i po princip sum polzvala Mikosist, Diflucan, Nizoral, Gynazol, Terazol (novo lekarstvo), dieta, bilki, imunostimulatori, imam testove za vsichkio vidove zaboliavania predavbani po polov pat, kravna zahar, alergii, hormoni, kakvo li ne. sega probvahme Nystatin, globuli, hapcheta s boric acid i kakvo li ne. Lilita, ti kato izlekuva hlamidiite imashe li podobrenie? vse si mislia che imam i az neshto, koeto da prechi na izlekuvaneto. niamala sum vaobshte periodi na zatishie, a te gledat na izsledvaniata lekarite che nishto ne mu vliaeie na tova neshto. ako sum ochakvala che tia gabichki sa tolkova seriozni....

# 902
  • Мнения: 5 539
Ох, Калина, ще те излъжа...
Беше доста отдавна, преди 5-6 години, може и повече, това с хламидиите.
Но малко след това имах период от 1 година без гъбички, с леко течение, но с отрицателни изследвания за Кандида.
Предполагам, че когато излекувахме хламидиите, гъбите вече са били станали хронични, защото пак се появиха.

# 903
lilita-
a sega na kolko vreme gi poluchavash? kak se lekuvash i deistva li ti lechenieto?

# 904
искам да ви попитам има ли някакви анални свещички които може да се комбинират с клотромазол? незнам защо но имам чуството че имам сърбеш чак там ooooh! ooooh!

# 905
  • Мнения: 5 539
lilita-
a sega na kolko vreme gi poluchavash? kak se lekuvash i deistva li ti lechenieto?

Сега съм бременна в 9-ия месец и слава Богу, от няколко месеца нямам гъби. Преди да забременея, бях започнала да пия Микомакс по 1 хапче на месец и сравнително добре ми действаше. Но като забременях, спрях това лечение, защото е притивопоказно за бебето.
Като родя, ще видя какво ще правя...
Наумила съм си, че тези гъбички имат нещо общо с хормоналното състояние на организма, затова ще отида на ендокринолог.

# 906
  • Мнения: 200
здр. момичета. аз май се справих с гъбичките. д-р скочера / бургас/ , ми изписа за кандидата лактацит фемина гел за влагалишни промивки и за външно измиване. след което лактацит фемина интимен сапун за външно измиване. ...................и се излекувахме ме/ пиша излекувахме защото и мъжа ми все се заразяваше от мен /. сега интимния сапун го ползвам за ежедневна употреба и 2/3 в месеца си правя влагалищни промивки с лактацит гел.

за първи път от много години се чуствам суха и чиста. лекували сме с какво ли не дори сме пили урунгал..................но чак сега вече 2 /3 месеца сме добре.

# 907
  • Мнения: 1 540
здр. момичета. аз май се справих с гъбичките. д-р скочера / бургас/ , ми изписа за кандидата лактацит фемина гел за влагалишни промивки и за външно измиване. след което лактацит фемина интимен сапун за външно измиване. ...................и се излекувахме ме/ пиша излекувахме защото и мъжа ми все се заразяваше от мен /. сега интимния сапун го ползвам за ежедневна употреба и 2/3 в месеца си правя влагалищни промивки с лактацит гел.

за първи път от много години се чуствам суха и чиста. лекували сме с какво ли не дори сме пили урунгал..................но чак сега вече 2 /3 месеца сме добре.

Моята гинеколожка ми забрани миенето със всякакви интимни гелове. И аз ползвам иначе Лактацид, но докато не изкарам лечението на гадните гъбички, ми забрани да се мия с тези неща. Само вода със сода.  Tired

Не знам защо едни предписват тези препарати като лечение, а другите ги забраняват?!

# 908
  • Мнения: 200
rorrr абе тия доктори ще не побъркат, на мен пък ми казаха че содата променя киселиността на влагалището и като я спреш за да се възстанови киселиността става обилно бяло течение което от най малкото замърсяване става кандида

# 909
  • Мнения: 200
аз съм с втора степен влагалищна честота , което е супер почва за гадни гъби, години на ред сме се лекували с мъжа ми , още от гаджета имаме такъв проблем, била съм на много лекари , един от друг се заразявахме и т.н. Лактацита не е козметика а медикамент, никога не бих ползвала козметика за външно измиване а да не говорим за вътр.промивки. /особено  ейвън !!! / . има значение и посоката на забърсване. някои тука беше писал че има и сърбеж към ануса. посоката на забърсване трябва е от влагалището към ануса т.е разпространяват се и там. но все пак това е правилната посока , защото в обрата посока пък има по коварни замърсявания / казвам от опит /

# 910
да аз бях писала за гъбичките и в ануса...кажете ми лекарство  ooooh! сега съм на клотримазол има ли анални свещички които могат да се комбинират с него

# 911
  • Мнения: 1 540
аз съм с втора степен влагалищна честота , което е супер почва за гадни гъби, години на ред сме се лекували с мъжа ми , още от гаджета имаме такъв проблем, била съм на много лекари , един от друг се заразявахме и т.н. Лактацита не е козметика а медикамент, никога не бих ползвала козметика за външно измиване а да не говорим за вътр.промивки. /особено  ейвън !!! / . има значение и посоката на забърсване. някои тука беше писал че има и сърбеж към ануса. посоката на забърсване трябва е от влагалището към ануса т.е разпространяват се и там. но все пак това е правилната посока , защото в обрата посока пък има по коварни замърсявания / казвам от опит /

Така е. Нали знаете, че тези гъбички ги имаме в стомаха, устата, акото и всяка жена със сигурност поне веднъж е имала оплаквания от такова неразположение на интимната област. Гъбички не се лекуват просто така. Ще си ги имаме цял живот, въпроса е наистина да се опитаме да предотвратим "бума" им. За забърсването е така, че трябва от влагалището към ануса да става. Хигиена - разбира се. Памучно бельо, без прашки, проветриви дрехи - тези вече не са ми по силата особено много  Blush По-назад в темата пишеше, че киселото мляко помага да се спре прекомерното им развитие. Така че хапвайте кисело мляко редовно  Simple Smile
Що се отнася за Лактацид - прекрасно нещо е, наистина. Засега, обаче, понеже съм на лечение с разни медикаменти, съм го спряла и заместила с измиване само с вода и сода, пък да видим после ще има ли по.обилно течение или каквото.
УФ, гадна работа са тия гъби!

# 912
  • Мнения: 200
tedky изледваха ли ти вида на гъбичките може да имаш обратния вариан анална инфекция във влагалището

# 913
  • Мнения: 1 540
да аз бях писала за гъбичките и в ануса...кажете ми лекарство  ooooh! сега съм на клотримазол има ли анални свещички които могат да се комбинират с него

Никога не съм обичала лекарствата... По-назад в темата пише, че трябва да се ограничи тестото /маята/ и сладкото, които предразполагат за по-бързото размножаване на гадините. Мисля, че пишеше и по една лъжица мед да се гълта сутрин на гладно, както и редовното ядене/пиене на кисело мляко. Аз предпочитам тези методи  Rolling Eyes

# 914
  • Мнения: 200
това с храненето е вярно Peace аз бях при диетоложка , за режим на хранене дори съм си слагала тампон с мед във влагалището . и не искам да ви отчайвам но от мед направих обрив , от режима на хранене напълнях малко. пиех чай от коприва по 0,5 литра на ден ядях опре делни неща никакъв шоколад и още разни неща които вече не помня.
 пили ли сте урунгал- жесток е . не го пийте. от него се уврежда черния дроб а да не говорим че е 90 лв. за лечението на единия за един месец. и после пак така.

утре ще ви пусна рецептата на д-р скочева ,но не знам дали е редно , да не се подведе някои , все пак са лекарства а има много видове гъби / някъде четах че са най - голямото семейство във биологията /

Общи условия

Активация на акаунт