Нещо ново за отслабване

  • 1 503
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Момичета, вижте това:
http://www.fortex.bg/content/e14/e1099/index_BG.html

Звучи интересно. Някои има ли представа колко струва?

# 1
  • Мнения: 5 475
Аз лично не вярвам на реклами...важен е хранителния режим и движението...всичко останало са спекулации..които ти струват скъпо не само от материална гледна точка,но и на здравето ти!

# 2
  • Мнения: 13 512
Това никак не е ново, отдавна го виждам по аптеките,но не съм чувала да е ефективно

# 3
Здравейте,казвам се Георгиева на 25г с 9г дъщеря.Не се отчайвайте,и аз мислех като вас че немога да отслабна но сгреших.На пазара се появиха биоактив хром и влакно благодарение на тях и на кафето вита голд за няма и 10дена направо се топя.Направо е страхотно.Не спазвам диета и не тренирам по цял ден се опъвам на дивана и гледам телевизия но се храня веднъж на ден около обяд.Пробвайте при мен резултата е поразителен. Grinning

# 4
  • Мнения: 8 459
Здравейте,казвам се Георгиева на 25г с 9г дъщеря.Не се отчайвайте,и аз мислех като вас че немога да отслабна но сгреших.На пазара се появиха биоактив хром и влакно благодарение на тях и на кафето вита голд за няма и 10дена направо се топя.Направо е страхотно.Не спазвам диета и не тренирам по цял ден се опъвам на дивана и гледам телевизия но се храня веднъж на ден около обяд.Пробвайте при мен резултата е поразителен. Grinning
Пробвахме. SickПоловината форум се зариби.При мен няма ефект.Не спреш ли яденето,няма да отслабнеш. Peace

# 5
При мен помогна много.Пробвайте да се храните само на обяд. Peace

Общи условия

Активация на акаунт