za zapek-POMO6T???

  • 850
  • 8
  •   1
Отговори
molia vi kajete ne6to za zapek za bebe na mesec i polovina?Probvahme s oveseni qdki,termometar,sapun,doktorite izpisaha dufalak no ne minava? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 790
Кажи бебето на кърма ли е или на АМ?

# 2
  • Мнения: 679
В никакъв случай не давай вода от овесени ядки на толкова малко бебе. Съдържа глутен и може да му навлечеш сериозни проблеми.
Ако го кърмиш, изключи от твоето меню запичащите храни. Ако сте на АМ, консултирай се с педиатъра дали е възможно причината да е в това мляко.
На Блевит има гранулиран разхлабващ чай. Мисля, че ставаше и за новородени. Върши много добра работа.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
по-топла водичка преди хранене/задълцително пробваш на китката/ и лек масаж на коремчето по часовниковата стрелка.Не се отчайвай ако не стане от първия път.А и има значение дали е на АМ или кърма.

# 4
  • Мнения: 10 758
От колко време не е акало? Прави му масаж на коремчето.И кви са тия овесени ядки на т`ва бебе, недей.

# 5
  • Мнения: 200
Здравей, на нас ни помагаше чайчето на Хип за храносмилане - то е май с това предназначение  - и масажче също Peace Пробвайте

# 6
  • Мнения: 8 917
Масаж +  чай Блевит Л - при нас върши работа  Peace

# 7
  • Мнения: 7 430
И аз си мисля, че масажче, както и да му свиваш краченцата към коремчето ще имат ефект - както са ти писали мамите - не му давай повече сок от овесени ядки - най-много ти ги яж, че да подейства и на него, ако го кърмиш Wink

Успех и дано се е изакало мъничето Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не е толкова страшно.Само следи коремчето дали е мекичко.Изглежда е някакъв период през който минават повечето бебчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт