Каква е тази- Активна гимнастика за бебета?

  • 13 213
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте мили мами!Искам да ви попитам какво значи тази активна гимнастика за бебчовци,за какво служи и какво представлява.Много ще се радвам ако някоя от вас има възможност да ми пусне линк със снимка за да видя какво представлява.Заинтересувах се защото видях че доста мами я хвалят и са много доволни.Моля ако на някоя има време и иска да ме упъти да ми пише,много ще се радвам.Предварително ви благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 390
Здравей дробчо,
активната гимнастика съдържа много играчки, които бебето може да извива, удря, дърпа, опъва и разтваря.
Активната гимнастика стимулира двигателните умения и координацията на бебето, привличайки вниманието му с различни светлинки, звуци и цветове.
Ето как изглежда

други ще намериш например тук
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=73_106&osCsid=cf5d8e959 … d26ec58306911c903

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Ето каква беше нашата:

# 3
  • Мнения: 52
Mного ви благодаря съкровища за отзивчивостта и за снимките но линка под едната снимка не ми се отваря.И да попитам ако нее много нахално,това дето е скрачертата и висят играчки отгоре -бебчо къде се слага -под играчките ,и къде е удобно да се слага подобно нещо за да не се претърколи бебчето,и последно моля ви кажете ако знаете на каква възраст трябва да е бебчето за да се купи такава гимнастика.Предварително ви благодаря ,и дано не ставам много нахална с въпросите си! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 52
Ох забравих да попитам знае ли някоя от вас за цената горе долу каква е и къде се продават? newsm51

# 5
  • на Север
  • Мнения: 503


нашата е такава, струва около 40-50 лв. Този тип е го дават до 6 месечна възраст(на бебата и по-рано даже й омръзна)

можеш да ги намериш във всички онлйан бебешки магазини

# 6
  • Мнения: 695
активната гимнастика е много готино нещо стига бебо да му обръща внимание.мойта дъщеря изобщо не се забавляваше с гимнастиката newsm12

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя синковец изобщо не и обърна внимание ooooh!.Аз знам че се слага от 2.5-3 месеца и много ме съмнява до 6 месец да е актуална.Има различни модели с различни цени.По обикновените са без килимче отдолу и струват около 25-30лв,а тези на Чиполино,Чико и т.н. са от 50 лв на горе.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Mного ви благодаря съкровища за отзивчивостта и за снимките но линка под едната снимка не ми се отваря.И да попитам ако нее много нахално,това дето е скрачертата и висят играчки отгоре -бебчо къде се слага -под играчките ,и къде е удобно да се слага подобно нещо за да не се претърколи бебчето,и последно моля ви кажете ако знаете на каква възраст трябва да е бебчето за да се купи такава гимнастика.Предварително ви благодаря ,и дано не ставам много нахална с въпросите си! Heart Eyes
Значи аз я слагах на спалнята и отгоре и слагах гимнастиката - може при ръчичките може и при крачетата да ги рита. За да не се търкулне може и в кошарата - нашта гимнастика влизаше точно - на Фишер Прайс е. Взехме я някъде на 4 месеца като беше Таня - много си игра с нея. Като проходи и си я буташе из цялата къща  Laughing

# 9
  • Мнения: 89
А според мен е нещо което заема място събира прах и си си дал парите на вятъра.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 10 758
И моя не й обръщаше внимание на активната гимнастика.Накрая като поотрасна я сложих в кошарата за игра, та малко се забавляваше.Сега само използвам килимчето.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Моя пък много си играе с нея.
И има три положения-за легнало,после като почне да седи,и накрая да проходи.
Зависи си от бебето

# 12
  • Мнения: 52
Здравейте на всички красавици и много ви благодаря за отзивите и мненията по темата ми.Така като ви слушам съм на две мнения и се чудя да я купувам ли или не,но още малко ще помисля идано някоя мила мама намери начин да ми пусне някое линкче че давидя и други модели.Тези трите по горе ми се струват интересни но ми се ще да видя и още пуснаха ми по горе линк по темата за тази гимнастика но нещо неиска да ми се отваря незнам защо.Благодаря ви още веднъж за отзивчивостта- lovekiss newsm51

# 13
  • Мнения: 8 917
На Гери не й купих подобна щуротия, защото отначало беше с кошарка на Чиполино от тези, окито са с играчки отгоре и  вършеше абсолютно същата работа, но Гери определено не й обръщаше никакво внимание. Peace

# 14
  • Мнения: 9 990
Моя синковец изобщо не и обърна внимание ooooh!.Аз знам че се слага от 2.5-3 месеца и много ме съмнява до 6 месец да е актуална.Има различни модели с различни цени.По обикновените са без килимче отдолу и струват около 25-30лв,а тези на Чиполино,Чико и т.н. са от 50 лв на горе.

Тъй-да споделя и аз-мойта дъщеря също не я употреби по предназначение.Започна да си играе с нея след като проходи-правеше си палатка и  така се забавляваше.Но като бебе-не.

Общи условия

Активация на акаунт