Вярно ли,НЗОК не поема вече от цената на лечебните млека?

  • 383
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Знаете ли нещо за това,защото бях чела,че се поемат на 100%?Моя син е с установена АБКМ,и гастроентеролога каза да пие Alfare,но да го купим.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
на една мама скоро им изписаха Фризопеп и са с рецепта

# 2
  • Мнения: 260
И ние бяхме с Фризопеп с рецепта, докато се установи че няма алергия. За Алфаре не знам, то с какво е по-различно от Фризопепа newsm78 може би само той е с рецепта.

# 3
  • Мнения: 1 187
Вчера ни изписаха втори протокол за Фризопеп за още три месеца.Дано ги дадат на куп,че не се знае.Питах и лекарката,каза "засега се поемат от касата".И това както всичко в тая държава е до второ нареждане! smile3515

# 4
  • софия
  • Мнения: 94
Здравей,синът ми също има АБКМ и е на Alfare като протокола ни е за 6 месеца.Обаче когато отидох да си взема млякото от аптеката преди една седмица ми казаха,че в складовете няма от това,което е по касата.След доста разправии ми намериха нужното количество,но ми казаха че не се знае дали пак няма да стане същото след известно време.Като попитах кога може да се разбере ще има или не ми отговориха-другия месец,като дойдеш с рецептата Close
Но най-общо казано миналата седмица си го взех безплатно,тоест не би трябвало да те карат да си го купуваш,ако имаш протокол  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт