Къде вадят кокоши трън с лазер ?

  • 23 200
  • 16
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета моля ви кажете ми, че майка се мъчи от доста време с един на стъпалото. Вече започна да куца  Cry Дайте координати на някое студио където практикуват този метод, моля ви.

# 1
  • Мнения: 7 263
Преди малко повече от месец бях пуснала тема - май в Здравния - синът ми имаше на палеца на крака кокоши трън. Бяха ми писали разни мами че се махало и с лазер, но аз реших проблема Бабешката Embarassed Embarassed Embarassed
Купих от аптеката салицил /на прах/ и всеки ден слагах лепенка със салицил и малко дефламол. За около седмица кожата побеля стана съвсем безчувствена и извадих трънчето. След това около 3-4 дни мазах с дефламол и сега вече не се вижда къде е било трънчето.

# 2
  • Мнения: 4 664
Момичета моля ви кажете ми, че майка се мъчи от доста време с един на стъпалото. Вече започна да куца  Cry Дайте координати на някое студио където практикуват този метод, моля ви.
Мога да ти отговоря по принцип,а не конкретно за София...Имах преди години същия проблем дори на същото място беше , в държавна болница ми го махнаха...горят го с азот.Неприятно е усещането,но се изтрайва...после походих известно време с превързан крак,защото боли и неможеш да стъпваш,но се оправих!

# 3
  • Мнения: 3 861
Джули, не знам място където да горят с лазер, но имах като ученичка години наред проблеми с кокоши тръни. Копвам си едно старо мнение, което съм писала защото ме мързи да го пиша пак. Ето това ме оправи навремето за около месец, но аз имах примерно 30 кокоши тръна и само се размножаваха по двете ходила.
Ако искате опитайте преди да прибегнете до лазери

Цитат
Corn & Callous
removing liquid на д-р Sholl

Така пише на шишенцето. Представлява прозрачна смес, която изгаря постепенно кожата и тя се отлюспва като с нея си заминава и кокошия трън. Звучи страшно, но е безболезнено.  Имай предвид, че аз имах десетки кокоши тръни по възглвничката на ходилото си. Бях почти окуцяла. Пробвала съм с лук, домат и т.н. бабешки лекарсва. Както и с традиционна медицина. Единствено не с азот. Страх ме беше  .Това лекарство ме оправи.

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 20:40 от Lilly

# 4
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз съм си лекувала кокоши тръни с пчелен клей! Разчоплях трънчето и слагах пчелния клей! Не помня за колко време минаваха, но минаваха!

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
на мъжа ми го махна кожната лекарка от МЦ Лора - на Позитано № 10. Заббравих й името Embarassed но ако някой проявява интерес ще го потърся

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Джули, не знам място където да горят с лазер, но имах като ученичка години наред проблеми с кокоши тръни. Копвам си едно старо мнение, което съм писала защото ме мързи да го пиша пак. Ето това ме оправи навремето за около месец, но аз имах примерно 30 кокоши тръна и само се размножаваха по двете ходила.
Ако искате опитайте преди да прибегнете до лазери

Цитат
Corn & Callous
removing liquid на д-р Sholl

Така пише на шишенцето. Представлява прозрачна смес, която изгаря постепенно кожата и тя се отлюспва като с нея си заминава и кокошия трън. Звучи страшно, но е безболезнено.  Имай предвид, че аз имах десетки кокоши тръни по възглвничката на ходилото си. Бях почти окуцяла. Пробвала съм с лук, домат и т.н. бабешки лекарсва. Както и с традиционна медицина. Единствено не с азот. Страх ме беше  .Това лекарство ме оправи.

Лили това ми звучи най-приемливо Simple Smile Предполагам, че в магазините на Шол го продават Simple Smile
Благодаря ти както и на всички, които се отзоваха   bouquet

# 7
  • Мнения: 7 640
По-лесно и икономично излиза лепенките на д-р Шол за мазоли и кокоши трън. Много кръгчета са вътре, с различен размер.
Активната съставка е салицилова к-на както и на течността.
Суперефективни са.
С тече азот при мен не се получиха нещата и боли много гадно.

# 8
  • Мнения: 93
Навремето имах много по стъпалата и нищо не помагаше. Но случайно попаднах на едно лекарство, което приятелка си беше купила от Турция. Казва се Верутол. Изключително ефикасно. Мажеш с него и просто не усещаш как след три-четири дни се отърваваш завинаги от гадните кокоши тръни. То е като шишенце за лак, дори със същата четчица се нанася няколко пъти на ден.

# 9
  • Мнения: 1 427
на мъжа ми го махна кожната лекарка от МЦ Лора - на Позитано № 10. Заббравих й името Embarassed но ако някой проявява интерес ще го потърся
Евгения Божикова се казва Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
Майка ми имаше на стъпалото и и казаха как да си го махне без да ходи да го горят. Премахна го и повече не и е излизало. Значи кисне си крака в топла вода, колкото може да издържи. После с пръст го разчопква хубаво, колкото се може повече да цъфне и да стигне до основата. След което да го посоли със сладък червен пипер за готвене и отгоре слага лепенка. Тава се прави няколко вечери, като всеки път чопли повече и повече докато стигне зародиша. А по същия начин става самоче сутрин рано и вместо с червен пипер с първата си слюнка топва в лимонтозу и мажа на мястото, но този метод е по болезнен и по бавно действа.

Успех!!!

# 11
  • Мнения: 966
Аз имах 23 на крака отдолу много бързо се разпространяваха.Махнахнаха ми ги с ЛАЗЕР в "ИСУЛ"Това беше 1998г.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Corn & Callous
removing liquid на д-р Sholl

Това е наистина много добро.Мъжът ми имаше един много упорит кокоши трън на ръката.Гори го кожен лекар с течен азот няколко пъти,слага лепенки против кокоши тръни, прави компрес със силицил и домат-нищо не помагаше,кокошият трън си беше там,беше станал доста голям и го болеше.
Някъде из нета прочетох за това лекарство и го купихме-оказа се много ефикасно.За няколко мазания не остана и следа от тръна.Само че лекарството се купува само от специализираните магазини на Д-р Шол,а нямам идея къде в Сф има такъв. newsm78

# 13
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Corn & Callous
removing liquid на д-р Sholl

Това е наистина много добро.Мъжът ми имаше един много упорит кокоши трън на ръката.Гори го кожен лекар с течен азот няколко пъти,слага лепенки против кокоши тръни, прави компрес със силицил и домат-нищо не помагаше,кокошият трън си беше там,беше станал доста голям и го болеше.
Някъде из нета прочетох за това лекарство и го купихме-оказа се много ефикасно.За няколко мазания не остана и следа от тръна.Само че лекарството се купува само от специализираните магазини на Д-р Шол,а нямам идея къде в Сф има такъв. newsm78
Мисля, че съм го виждала в Билла да го продават, но не знаех дали е ефикасно и затова не съм го купувала. Благодаря за информацията.

# 14
  • Мнения: 7 474
В студио Пикасо горят май newsm78

Общи условия

Активация на акаунт