Как да стегнем кожата на лицето и тя отново да върне младежния си вид.

  • 3 003
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте! Много ми се иска някой да сподели рецепта или медикаменти за поддържане на добрия вид на кожата на лицето... Все пак, когато мъжа започне да целува, в повечето случаи започва оттам  Joy  Embarassed Аз съм на 27г и до преди да живея в София, не съм имала проблеми с кожата, но откакто съм тук - УЖАС...

# 1
  • Мнения: 2 015
Аз си купих един серум от EVON от който съм много доволна.Нанася се вечер на добре почистена кожа, но според мен всеки продукт има ефект само ако се използва всеки ден.Нужно е да си почистваш кожата добре преди лягане.Тук въздуха също е много мръсен и аз си го чистя със спирт.Имам една приятелка в Испания и тя от сега(24год.) използва кремове против бръчки.Също мисля, че не трабва да чакаш да ти се появат бръчки, за да почнеш да използваш такива продукти.

# 2
  • Мнения: 479
Аз си купих един серум от EVON от който съм много доволна.Нанася се вечер на добре почистена кожа, но според мен всеки продукт има ефект само ако се използва всеки ден.Нужно е да си почистваш кожата добре преди лягане.Тук въздуха също е много мръсен и аз си го чистя със спирт.Имам една приятелка в Испания и тя от сега(24год.) използва кремове против бръчки.Също мисля, че не трабва да чакаш да ти се появат бръчки, за да почнеш да използваш такива продукти.

A какъв е този серум от АVON? Аз ползвам техен тоник и съм доволна горе долу...

# 3
  • Мнения: 2 015
На SPA 10лв струва.Интересното е, че имах голям проблем с кожата на лицето.Имах много пъпки по челото, като младежки, но след като забременях изчезнаха.Бяха ми казали, че било време да ми се смени кръвта(демек трябва да родя).Ще видим след раждането дали ще се запази така без пъпки.

# 4
  • Мнения: 479
Айде пак се почнаха реклами на продукти.
Зависи какъв е проблема с кожата ти - пъпки ли ти се появяват или какво?
Задължително вечер и сутрин - почистване на кожата, след това - тоник и крем
Иначе за пречистване на кръвта - повече зеленчуци, плодове. Магданоза действа много пречистващо на кръвта.
Сега е пролетен период - организма е изтощен, а това се отразява и на кожата. Полагайки ежедневните грижи за кожата, нищо не пречи да я "подхраниш" и отвътре с витамини - Мерц или Дермабион или най-обикновена бирена мая, /но внимавай с килограмите при маята/.
Това е общо взето.

Общи условия

Активация на акаунт