Мнения за д-р Велев и проф.Димитров

  • 1 119
  • 8
  •   1
Отговори
Колебая се при кого да раждам- Д-Р   ВЕЛЕВ или проф. Димитров-вагинално раждане(ще опитат, ако не може секцио).Ако мима маики раждали при тяь,моля,споделете мнението и впе4етленията си.Занимават ли се с вагинални раждания?в

# 1
  • Мнения: 7 640
и двамата водят нормални раждания.
Димитров е пълен дивак, но е много добър акушер.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Ако имаш в предвид проф.Ангел Димитров препоръчвам ти го с две ръце Grinning Раждах при него,нормално с епидурална,без нито един шев,просто всичко беше страхотно организирано.Много пъти съм го казвала,ако трябва да родя още 10 деца пак при него бих отишла Peace

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
За кой Димитров става дума? Ангел Димитров ли?
Моята приятелка роди първото при Велев, второто при Ангел Димитров.
Аз родих при Ангел Димитров.
Какво искаш да знаеш по-конкретно?

# 4
Питам дали се занимават с ваг. раж.?Защото 4етох какво сте писали в Здравен справо4ник и се притесних.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Велев със сигурност се занимава с нормални (вагинални) раждания, също и със секцио  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 127
Родих сина си при проф. Димитров. Всичко беше перфектно. Но се наложи секцио - нямах никаква родилна дейност след системите. А бях с изтекли води. Не знам нищо за Велев. 

# 7
  • Мнения: 129
Ако говориш за Румен Велев от Шейново аз родих при него  януари тази година. След всичките му приказки за секцио ако бебето е голямо/ тя се роди 4.600 кг./ ме остави да раждам нормално и сега бебето е с акушерска пареза.

# 8
  • Мнения: 74
Много съм благодарна за грижите на доктор РУМЕН ВЕЛЕВ. Родих преди шест месеца при него със секцио по здравословни причини. Имах проблемна бременност и само той ми даде кураж да го износя. Аз съм на 38 години и с много заболявания. Велев всеки ден беше при мен и при бебето. Когато си под негово наблюдение ти си спокойна за себе си и детето. Когато легнах на операционната маса си казах - нека моят син да израсне колкото доктора и да е така добър и внимателен. . Да е жив и здра! зЛАТНИ МУ РЪЦЕ!

Общи условия

Активация на акаунт