болки в седмия месец?

  • 486
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здавейте момичета,аз имам пак един такъв проблем,та се чудя да се притесниавам или не?в седмиа месец сам и имам болки ниско долу,не са менструални!от ниаколко дена са,пия ношпа,но ми минава за изуестно време!та се чудя дали е време да се обърна към лекаря си или да изчакам още малко?с риск да не ставам досадна!ако някой може да ми каже нещто по този въпрос ще съм моного благодарна!

# 1
Здравей мила дейзи, няма от какво да се притесняваш и не 4акай, а се консултирай с лекаря си, те са за това. Надявам се вси4ко да е ОК,
и аз на 24.04. влизам в 7-ми месец. Късмет мам4е  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 110
Не се чуди а тичаи до доктора и то не в поликлиниката ,а в болница. Съвсем не искам да те плаша .Аз го преживях на 2 пъти.края на 4месец и в 6месец.Понеже ми беше първа бремнност не знаех за какво става дума и си мислех за всичко друго: газове, бъбреци,колити ,яичници......Почнах да си пия но-шпато и си търпях.После си го правех и на инжекции само и само да не отида до болницата.Е накрая отидох 3часа посред нощт и се оказа че имам разкритие и болките са контракции.За втория път вече си знаех....Дано да не е така при тебе ,но не рискуваи !!! Верно е ,че си в 7 месец ,но колкото по-късно излезе бебето токова по-добре има още какво да му се развива.А и да си по-спокоина като чуеш мнението на лекаря.Успех и стискам палци за едно хубаво и здраво бебе

# 3
  • Мнения: 15
благодаря ви момичета,и аз си мислех че е време да отида,но? Rolling Eyes
леко бременеене деллинда,и всичко да е наред с теб и бебо   love001и на двете

Общи условия

Активация на акаунт