за кренвиршите???

  • 5 131
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
здравейте! синът ми е на годинка и един месец и от една седмица е записан на детска кухня, всичко яде без проблем, но днес има кренвирши в менюто и много се чудя дали да му ги дам?!? знам, че често се случва да дават алергични реакции (тук е мястото да кажа, че ние нямаме алергии към нищо, но все пак....). вие давате ли на децата си кренвирши и те харесват ли ги?

# 1
  • Мнения: 125
Да давам на дъщеря ми кренвирши но много рядко,тя много ги оби4а!!!!!!






РУМЯНА-09.07.2004Г.

# 2
  • Мнения: 2 700
А гледахте ли репортажа по БТВ за съдържанието на кренвиршите ? Аз лично, въпреки че дъщеря ми е значително по-голяма, давам действително в краен случай. Не става въпрос за алергии, но кренвиршите се правят от смляна кожа, сланина, кокали и т.н.

# 3
  • Мнения: 270
solaris, точно заради този репортаж пуснах темата:) ама нямаше как да го вмъкна! май ще ходя до магазина да купувам нещо друго:) ooooh!

# 4
  • Мнения: 5 370
здравейте! синът ми е на годинка и един месец и от една седмица е записан на детска кухня, всичко яде без проблем, но днес има кренвирши в менюто и много се чудя дали да му ги дам?!? знам, че често се случва да дават алергични реакции (тук е мястото да кажа, че ние нямаме алергии към нищо, но все пак....). вие давате ли на децата си кренвирши и те харесват ли ги?
Веси, аз те бях предупредила за това ядене-аз лично не го давам, просто подсилвам другите неща-и давам десертче.

# 5
  • Мнения: 1 089
Случвало се е да и давам кренвирш, но най-моног 2 пъти в месеца. А за това дали ги харесва - много.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Мъжът ми е конструктор във фирма, която правят и машини за кренвирши. Той ми каза, че в кренвиршите няма никакво, ама никакво месо. И, Сачи били кренвиршите с месо - абсолютни глупости, няма никакво месо в тях. Самия кренвиршов пълнеж е течен, налива се в опаковката и там се втвърдява.

# 7
  • Мнения: 3 042
но кренвиршите се правят от смляна кожа, сланина, кокали и т.н.
Peace Точно задари съмнителният им състав не ги копувам. А след като не копувам кремвирши, не давам и на децата.

# 8
  • Мнения: 2 609
Гледам да не давам много, но все пак се случва. Много ги обича. Rolling Eyes

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
До сега не съм давала и няма и да дам скоро

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не ям кренверши и не давам и на Руми,засега.А след като прочетох това Sick
няма никакво месо в тях. Самия кренвиршов пълнеж е течен, налива се в опаковката и там се втвърдява.
няма и да й дам!

# 11
  • Мнения: 4 187
Аз много обичам кренвирши, но избягвам да купувам, заради Рая.
Ако поиска немога да не и дам. За 6 месеца, никога не съм срещала кренвирш в менюто на детската кухня  Rolling Eyes, но и да срещнех не бих го дала  Thinking!

# 12
  • Мнения: 27 524
По-добре не давай  Mr. Green

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.btv.bg/news/?magic=all&story=48512

http://www.btv.bg/news/?magic=all&story=48553

# 14
  • Мнения: 6 472
Много обичах кренвирщи до пред 3 години, когато посетих няколко месопреработвателни цеха. От тогава колбаси различни от тези на Тандем у нас не са стъпили и то много рядко. Голямата ми дъщеря е на 7 години,но дори и на нея отбягвам да и давам такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт