clear ovu test

  • 4 461
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Момичета , купих си тест за овулация clear ovu test. 5 теста и един за бременност. Добре ама, тук всичко , което изчетох за тестовете казва ,че отчитат 24-36 часа преди овулацията. А на този на кутийката пише, "ако се почявят две чертички значи сте в овулация". Дали е грешка или ?

# 1
  • Мнения: 2 015
Абе като видиш двете чертички EFP давай смело и не го мисли newsm78 сега ли е овулацията или след 24-36h.Важното е да ги видиш #Shocked, а след това ти си знаеш здраво се заемете с половинката smile3508, за да има и резултат preggo.

# 2
Така е , аз също ползвам този тест ,като покаже 2 чертички правете любов .Днес моята лекарка ми каза ,че 3-те дена преди овулация и 3-те дена след нея са много подходящи.Така май се оказва ,че като теста покаже 2 черти трябва трябва да правим секс 3 дене подред после 1-2 дена почивка и после пак 3 дена .Така ли е.

# 3
  • Мнения: 7 718
Овулацията е 24-36 часа след пика на ЛХ, който отчитат тези тестове. Обаче спермазотоидите живеят до пет дни. Така, че видиш ли положителен тест, действайте.

# 4
  • Мнения: 4 546
 и аз си взех вчера, но пише да се ползва легенче, а в теста няма  newsm78 напрово върху лентичката ако се пишка дали ще тчете правилно?

# 5
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Така май се оказва ,че като теста покаже 2 черти трябва трябва да правим секс 3 дене подред после 1-2 дена почивка и после пак 3 дена .Така ли е.
Ами като ти мине овулацията може да правиш, когато и колкото искаш секс за...удоволствие, но бебе след като ти мине овулация е невъзможно да стане.

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 14:25 от mango

# 6
  • Мнения: 2 120
Понякога преводите вярно са много неточни, ТОЧНО е това, което са казали другите преди мен. Две черти и действие същата и най-малко следваща нощ или ден. Wink

# 7
  • Мнения: 7 640
след появата на двете черти, овуляция последва в рамките на 24-36ч, з-то тестът хваща пикът на ЛХ, което предхожда/предизвиква овулация.
Две черти=секс в този случай

Общи условия

Активация на акаунт