Бременност и биричка

  • 18 261
  • 98
  •   1
Отговори
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Здравейте мами!

Имам едно питане към вас относно бирата по време на бременност. Не съм страстен привърженик на това питие, но преди няколко седмици изпитах неописуемо желание да пия студена бира. Бяхме на рожден ден на наша приятелка и там си позволих да изпия  една малка чаша бира с огромна наслада и после ми се искаше и още, и още, и още  Crazy, но разбира се не се поддадох. Не обичам алкохола и за това ми стана странно това ми желание, още имам мерак да си пийна  Embarassed.
Има ли сред вас такова, които са пили алкохол по време на бременността и по колко може?
Тъпичък въпрос, ама ..... ще ме извините надявам се  Embarassed

# 1
# 2
  • софия
  • Мнения: 25 195
 newsm47 Аз пък преди да забременея много обичах биричка и сега от време на време си пийвам по 1на малка. Също така от време на време пийвам по чаша бяло/червено вино (червеното даже казват било полезно  newsm53), а честно казано съм пийвала и Бейлис. Всичко умерено, разбира се. Като сме бременни да не сме половин човек, я. Споко може да си пийваш по една чаша слабо алкохолно пиене (е, не редовно, все пак) и не се притеснявай - щом ти си хепи и бебока е хепи.
Леко бременеене  Crazy

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 10:22 от zvanche

# 3
  • Мнения: 967
Бира - МОЖЕ, разбира се без да прекаляваш cheers Лекарката, която следеше беменността ми сама ми препоръча по малко биричка за регулиране на кръвното.
Аз лично съм си позволила като бременна да изпия на няколко пъти и по половин чаша вино Embarassed
Твърд алкохол обаче - нито капка Naughty

# 4
  • Мнения: 5 391
Почти всяка вечер пиех бира през бременността, много обичам и сега като кърмя ми тежи, че не мога да продължа в същият дух Laughing

# 5
  • varna
  • Мнения: 404
може да си пийваш по една малка биричка,когато ти се допие!също така може и по чаша червено вино един път в седмицата!

# 6
  • Мнения: 1 059
И аз си позволявах по една биричка  Аз твърд алкохол не пия.

# 7
  • Мнения: 3 116
И аз си пийвах биричка от време на време  Peace

# 8
  • Мнения: 565
Пийвам си по една чаша биричка всяка вечер! Моят Док каза, че може. Ех, пийва  ми се нещо по-така, ама нейсе - ще потърпим!

# 9
  • Мнения: 1 446
И аз си пийвах няколко пъти.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 164
На мен ми се бяха променили много вкусовите качества през първите няколко месеца от бременността. Чак към шестия-седмия месец започнах да си пийвам по една чашка бира вечер  Peace

# 11
  • Мнения: 7 186
И аз си пийвах чат- пат. Peace Но твърд алкохол- не.

# 12
  • Мнения: 517
Здравейте.  И аз не съм привърженик на алкохола, нои аз откакто съм бременна изпитвам огромна нужда да пия студена биричка;))) по принцип не я пиех..аз не пия и друг алкохол..принципно..но аз си позволявам да пия по 1 чаша да речем или няколко глъдки от чашата на мъжа ми..Смятам, че няма нищо обезпокоително да се пие бира в малки количества..стига да не се напиваш.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз си пийвах биричка и по чаша вино някой път. Доктора каза, 4е може, разбира се без да се прекалява. Веднъж даже изпих две бири Embarassed

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз си пийвах бира вечер. Важното е да не се прекалява.

Общи условия

Активация на акаунт