Kojna infekcia

  • 606
  • 1
  •   1
Отговори
Zdraveite,

nadiavam se niakoi da moje da mi pomogne s vupros otnosno kojnite infekcii! Moeto bebe e na edna godinka i dnes go zavedohme na lekar. Predi poveche ot mesec mu izleze niakakuv obriv na dvete kracheta v dolnata chast, kitkite i buzkite i sled kato ne mina ot samosebe si, reshihme da go zavedem na lekar. Toi ni kaza, che e kojna infekcia i ni predpisa antibiotici. Cheta stranichnite infekcii na antibioticite i ne mi se iska da mu gi davam vuobshte Sad Ima li niakoi idea dali ima niakakuv antibiotichen krem, koito da se polzva v podobna situacia? Blagodaria za pomoshta!

# 1
  • Мнения: 175
Мила , напълно те разбирам , но по-страшно е да експериментираш с детето си , отколкото страничните инфекции . Обикновено децата правят афти от антибиотиците и в много редки случаи се случва друго . Давай му антибиотика и за твое успокоение можеш да се консултираш с педиатърката си за антибиотика . Моята дъщеря от 1 година до 2, 5 не спря да боледува от нещо и постоянно беше с антибиотици . Накрая изкара афти и от тогава до сега (вече е почти на 5 ) пие само хомеопатични . Малките деца са много уязвими заради липсата на силна имунна система и затова адекватното им лечение е много важно . Успех .

Общи условия

Активация на акаунт