не иска да яде

  • 406
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте! Дъщеричката ми, която е на 6м. и половина не иска да яде от няколко дни. Давам и храна, която с удоволствие си папа друг път, но сега не ще! Няма температура, играе си, смее се.... Много съм притеснена, това страшно ме изнервя, карам й се и нещата вече са непоносими! Дайте съвет какво да правя!
 Аз съм boyana. Пиша го, защото често в този форум потребителското ми име не излиза.

# 1
  • Мнения: 1 437
Здравей Бояна !
Със сина ми имах същия проблем миналата седмица - отказа всякъква храна , включително и мляко. Иначе весел , играе няма температура.  Една сутрин изненадата ми беше голям 3 кучешки зъба излезли. Сега се успокои и отново се храни. Може и вашите зъбки да пробиват. Първото ни зъбче излезе точно в 6 месец.

# 2
  • Мнения: 7 106
Боянче здравей!

А с млякото как е,и него ли отказва?Ако си го пие без проблем спри другата храна за ден-два или давай по няколко лъжички,колкото малката иска.Не я насилвай,за няколко дни нищо няма да и стане.След това започни пак полека с нещо, което знаеш, че много обича и пак без да настояваш да изяде всичко до грам.Всеки си има такива дни и моменти, бебетата също.До колкото знам и Мона няма още зъбчета, така че може тези дни да се похвалиш Wink .Щом е здрава и весела, няма от какво да се притесняваш.
Поздрави и целувки от нас със Еви!

Общи условия

Активация на акаунт