ИСКАМ ТРЕТО ДЕТЕ !

  • 4 044
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 936
 ИМАМ ДВЕ ДЕЦА. КРАСИВИ СА,ЧУДЕСНИ СА,УСМИХНАТИ СА.МОМИЧЕ И МОМЧЕ СА.РАДОСТ СА ЗА МАМА И ТАТКО, ЗА БАБА И ДЯДО.НО ЗАЩО ЛИ ИСКАМ ТРЕТО ДЕТЕ(МОЖЕ И БЛИЗНАЦИ)? КАК МИСЛИТЕ, НОРМАЛНО ЛИ Е ИЛИ Е ЕКЗОТИЧНО ТОВА МОЕ ЖЕЛАНИЕ?

# 1
  • Мнения: 440
Че какво му е странното?
 За мен е водещо детето да бъде обичано, желано и не на последно място - родителите да имат възможност. Аз самата винаги съм искала 3 деца. Слава богу вече си имам двама сина (с един куршум Wink). Не изключвам възможността за една щерка след време.
Аз лично те подкрепям с двете ръце подобни инициативи! Hug

# 2
  • Мнения: 4 965
Че какво му е странното?
 За мен е водещо детето да бъде обичано, желано и не на последно място - родителите да имат възможност. Аз самата винаги съм искала 3 деца. Слава богу вече си имам двама сина (с един куршум Wink). Не изключвам възможността за една щерка след време.
Аз лично те подкрепям с двете ръце подобни инициативи! Hug

Това е и моето мнение.
Не виждам нищо ненормално или екзотично в това някой да иска повече от 2 деца.
Ненормално би било (примерно) ако живееш във фургон и нямаш пари дори хляб за попара да купиш на децата си, но, ако можете да си позволите "едно-две деца в повече"  Wink, това е страхотно решение.
Желанието за близнаци също е разбираемо ("с 1 куршум 2 заека" - в случай, че се колебаеш и за 4-то).
Аз също си мечтая за още 1 деца, а, ако са близнаци (пък този път и момчета), просто ще съм най-щастливата на този свят.
Щом имаш и помощ от баба и дядо, действайте - тъкмо разликата с малкото ти детенце ще е малка и ако е само едно - ще си ги гледате като близнаци. Тъкмо ще имаш инерция от бебето.
Майсамо в България идеята за повече деца плаши и наоколо почват да те гледат странно. В "нормалните" страни хората спокойно раждат по 3-4 деца, че и повече. Пример са САЩ, Германия, Испания и др.


П.П. Между другото, моля те пиши с малки букви, че така много кънти  Wink.

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз се извинявам, че се намесвам в този форум, но си мисля, че това може и да е еуфория покрай второто дете, което виждам, че е скоро родено. Аз също имах такива мисли, но попреминаха.
Естествено, напълно възможно е желанието да е сериозно и това хич не е лошо. Във форума има доста майки с повече от две деца и те могат да споделят своя опит.
Успех, каквото и да решиш.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 680
Браво. Децата са магични създания, карат те да изпитваш невероятна любов и да искаш още и още от тази любов. Дерзайтте.

# 5
  • Мнения: 2 839
Мадмазел много се навърта тука, има нещо гнило  Heart Eyes

Инак за идеята с третото ... АМИ СУПЕР Е!   ruporuu
Ако не си във фургон, дето вика azaf, хич не му мисли  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 512
Не виждам нищо лошо в това да имаш подобни желания. И аз имам щури мераци за още близнаци пък може и тризнаци и като посещавам магазини за дрешки все на момичешки се хвърлям че и фиби и шнолки .............Имам си една мечтааааааа !

Ако имаш възможността (финансова психическа и физическа) да отгледаш и възпиташ много деца те подкрепям с всички свои крайници .

# 7
  • Мнения: 2 839
Уууу, то някой насита нямат. Все с шепи искат да грабят  Crazy

# 8
  • Мнения: 4 965
Уууу, то някой насита нямат. Все с шепи искат да грабят  Crazy

Хи-хи! Мойто мъж  Sunglasses също така разправя, когато си правя заявката да действа за шестзнаци (откакто видях онези американци с близначките + шестзнаците,така съм отперкала, че даже започнах да се чудя ще мога ли да им запомня имената на всички). Лошото ще стане, ако половинката успее да се справи, а аз после дам заявка за още  Crazy.

# 9
  • Мнения: 522
Няма нищо странно в това ти желание.
И ние с мъжа ми работим само,че за ЧЕТВЪРТО!!!!!
Когато родителите могат да си го позволят, това е най-прекрасното нещо да имаш повече деца!

# 10
  • Мнения: 440
То ако всички си осъществят намеренията този форум доста ще се разрасне - хи-хи!

# 11
  • Мнения: 20
И аз много искам трето. Вече си имаме две- на 5 и на 4 год. момче и момиче. Но мъжът ми хем иска, хем не. Как сме щели да се оправяме , трябвало да подсигуриме тези, които имаме. А на мен толкова ми се иска!  Cry

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз искам, и ааааз bowuu
Ама освен ако не е някоя изненадка при нас, не става - татето се е запънал като магаре на мост, че две са му предостатъчни и е забранил думите трето и дете да се употребяват във връзка една с друга Mr. Green Но не спирам да се надявам - сега дребната е още малка, ама по-нататък... Praynig Peace

# 13
  • Мнения: 1 413
И аз - даже сънувам, че съм бременна, че раждам...но като се отрезвя си давам сметка, че няма да имаме финанси, и което е по-важно, няма да издържа психически, много съм невротична и сега...затова започнах да си мечтая някоя приятелка да си роди бебе и аз да съм леля!

# 14
  • Мнения: 263
Може и мен да ме държи оща еуфорията покрай бебетата, ама още кат се родиха почнахме да си говорим и за неродена Ангелинка Laughing, татито е много ЗА! Което ме прави щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт