Loreal Recital или Feria?

  • 1 674
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 407
Коя от двате бои ще ми препоръчате ?

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 19:55 от Венера

# 1
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм и двете.Ще ти кажа личните ми наблюдения - Ферия имат много ярки цветове и при боядисването стават точно такива,каквито е указано на опаковката им.Обаче пада и след около месец трябва пак.

Рецитал са много силни,агресивни бои,не щадят косата,но също боядисват добре.

За мен от Лореал най-хубави са Екселанс  Peace

# 2
  • Мнения: 17 407
  bouquet А като количество как са, не ми се дават пари за 2 бои Mr. Green

# 3
  • Мнения: 27 524
Горе долу са еднакви.Рецитал е гел и се разнася по-лесно,така че може би ще ти покрие повече.Към Ферията има допълнителна тубичка с крем за подсилване на цвета.Може би Рецитал тогава.

# 4
  • Мнения: 17 407
Много благодаря! Чакам още мнения Wink

# 5
  • Мнения: 379
Ползвала съм и трите бои, и трябва да отбележа, че Blondi е абсолютно права за тях, най-доволна останах от Екселанс Laughing

# 6
  • Мнения: 353
Не споменаваш какъв цвят използваш?Черните ,,нюанси,, на Рецитал ги бива.

# 7
  • Мнения: 17 407
Боядисвам се в синьо- черно.

# 8
  • Мнения: 2 849
Аз съм по-доволна от ферията ! Peace

# 9
  • Мнения: 353
И аз се клепам синьо-черно,но сега се спрях на Велатон(Лореал ми идва скъпичък).Във Варна сигурно са по благодарни на лекарите(забелязала съм,че си колежка,изв.че не по темата).

# 10
  • Мнения: 17 407
И аз се клепам синьо-черно,но сега се спрях на Велатон(Лореал ми идва скъпичък).Във Варна сигурно са по благодарни на лекарите(забелязала съм,че си колежка).

Xexe, разсмя ме. БЛагодарни са, ма на думи Twisted Evil Mr. Green Ето защо си правя тънка сметка д а мина с една боя само.

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 19:05 от Венера

# 11
  • София
  • Мнения: 498
Ексиланс е супер!!!!!!!!!!!!!!!!

# 12
  • Мнения: 17 407
Мацки, питането ми е за Ферия и Рецитал, щото Ексиланс нямат моя цвят Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 498
В такъв случяй съм за Рецитал, понеже съм пробвала и трите!

# 14
  • Мнения: 1 063
На мен Рецитал ми измазни косата и двата пъти. Иначе много трудно ми падна - от руса я правех тъмно кестеняво. От Ферия съм мн. доволна и като цвят и (уж) я дават като по - лека или щадяща от Рецитал (така ми обясниха, май с по - ниско съдържание на амоняк, но да не те подведа!). Рецитал ми смачкваше обема - и от чуплива косата ми на места (там където са чупките) стърчеше, значи ни права, ни чуплива. Отвратителна. А с Ферия все едно се подхрани, т.е. логично е боята да изтощава, но косата ми стана разкошна - жива, даже се възстановиха къдриците или начупването. Косата ми е мека, чуплива, тънка, дълга (за да добиеш представа)!

Общи условия

Активация на акаунт