ДеТСка кухня

  • 1 762
  • 23
  •   1
Отговори
Мамчета кога записахте дацата си на децка кухниа ? и колко време се захранват  newsm78
от кое зеленчуково пюре се почва Money , имали някои рецепти за домашни пюрета?  chef   

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 19:31 от yosarian

# 1
  • Мнения: 5 790
Отговорите на всичките ти въпроси ги има в Библиотеката на форума

# 2
  • Мнения: 119
Az ne sam mnogo "ZA" detskata kuhnq. Osobeno sled onq reportaj po televizqta za salmonela li be6e ili ne6to ot sorta. Dokato moga 6te mu gotvq vka6ti

# 3
  • Мнения: 4 187
Записах Рая на кухня на навършени 7 месеца. Всичко и харесваше и го хапваше с кеф. Малко след годинката при преминаването в по- горна група се отказах. Готвенето не ми тежи ,а и тя хапваше обща храна  Grinning!

# 4
  • Мнения: 1 258
Не издържах.ПОПРАВЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО!!

# 5
  • Мнения: 140
Записах Дария на 8 месеца.Много бях доволна,много разнообразно и хранително меню имаха,по принцип,за да запишеш детето си трябва да е заместило поне две яденета със супата и кремчето най-малко.основното може и по-късно да започнеш да го даваш.беше ме по-удобно също ,защото не можех да и готвя всеки ден различна супа,манджа и др.крема иначе е най-прост,де-нишестения.но тамтя се научи да яде всичко.а за болести не мога да кажа нищо.зависи и от кухнята.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Не издържах.ПОПРАВЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО!!
И аз исках точно това да напиша Embarassed
 А иначе въпросите са страшно много всъщност...Наистина Библиотеката съдържа всички отговори Wink

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз записах Ели след 1,2-3 м.Дотогава я карахме на домашно приготвени манджи и пюрета.Мисля ,че може до първата годинка да и предложиш всички храни,които след това ще яде от кухнята,за да може като започнете храната от там,да е опитало всичко и да не се притесняваш,че ще прояви алергия към нещо.

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Първо - неграмотно заглавие.
Второ - множество въпроси, отговорите на които можеш да намериш както в Библиотеката на форума, така и с търсачката.

Сори, ама просто не може така!  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 4 187
Ами новак е бе момичета  Mr. Green. Търсачката, че търсачката. Малко пообъркано заглавието, много важно.
С информация трябва да се помогне  Grinning.  Може да няма време да преглежда библиотеката  Wink!

# 10
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И ти какво предлагаш, да й "смелем" половината информация от тоя форум в няколко постинга?!
И айде стига с това - новак. Всеки е бил новак.

# 11
  • Мнения: 140
Зъхи ,донякъде си права за библиотеката,ама не че нещо,ама като ще поправяме другите,то нека поне ние сме на ниво,а? Wink"смЕлем" или смелИм

# 12
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами защо да не и я смелим информацията?!?Нали този форум е за взаимопомощ,а не за заяждане!А момичето наистина може да не е ориентирано и да няма време за библиотеката!Не всеки може с часове да стои пред НЕТ-а!
Иначе и мен ме издразни заглавието,ама не се нахвърлих веднага!

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхи ,донякъде си права за библиотеката,ама не че нещо,ама като ще поправяме другите,то нека поне ние сме на ниво,а? Wink"смЕлем" или смелИм

правописна грешка...  Blush

# 14
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами защо да не и я смелим информацията?!?Нали този форум е за взаимопомощ,а не за заяждане!А момичето наистина може да не е ориентирано и да няма време за библиотеката!Не всеки може с часове да стои пред НЕТ-а!
Иначе и мен ме издразни заглавието,ама не се нахвърлих веднага!

Абе каквото искате правете...

Общи условия

Активация на акаунт