Градината на ул. Преспа

  • 1 253
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Чувала съм различни отзиви за тази градина.
Ако има някой мнение за  нея  нека да сподели

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Чувала съм различни отзиви за тази градина.

и аз Mr. Green

# 2
  • Мнения: 106
аз лично съм доволна. и 2те ми деца бяха там. най-ценното от моя гледна точка е, че учителките не са събирани от кол и въже. харесват си работата жените и им личи. вярно, че директорката е с претенции, но предполагам, че ако не беше такава, градината щеше да издиша

# 3
Чувала съм различни отзиви за тази градина.

и аз Mr. Green
Нека и аз налея малко масло  Twisted Evil

Синът ми беше там преди , няколко години. Едната госпожа беше много свестна, синът ми я харесваше. Другата беше, не знам как да я нарека, доста снобски настроена. На открития урок създаде такава обстановка, че детето се разплака заради това че не може да намери къде е написана буквата Е. Не говоря за 11,09,2001 когато цялата детска градина са гледали цял ден разбиващия се в небостъргачите самолет (вероятно с педадгогична цел), та чак синът ми подробно разказваше това, което аз бях пропуснала да видя. Колкото до храната - както в другите детски градини. Сградата е стара. На тържеството на края на годината директорката изгони една майка с бебе Shocked, защото бебето пречело на преставлението, но явно си мислеше че дете на 6 месеца може да стои мирно, само защото тя нарежда така.

Сега дъщеря ми посещава една неелитна детска градина - много е доволна.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
цялата детска градина са гледали цял ден разбиващия се в небостъргачите самолет (вероятно с педадгогична цел)

Сега дъщеря ми посещава една неелитна детска градина - много е доволна.

1. Момент, момент CrazyКакво значи "са гледали", не ми казвай, че там има ТЕЛЕВИЗОР, който се пуска на децата? Само не ми казвай това, плийз.

2. Защо реши, че градината на Преспа е елитна. Или аз не съм в час с критериите за елитно и неелитно.

# 5
цялата детска градина са гледали цял ден разбиващия се в небостъргачите самолет (вероятно с педадгогична цел)

Сега дъщеря ми посещава една неелитна детска градина - много е доволна.

1. Момент, момент CrazyКакво значи "са гледали", не ми казвай, че там има ТЕЛЕВИЗОР, който се пуска на децата? Само не ми казвай това, плийз.

2. Защо реши, че градината на Преспа е елитна. Или аз не съм в час с критериите за елитно и неелитно.

По т.1 - тогава имаха телевизор, сега вероятно имат компютри.
По т.2 - Това показа проучването от ухо на ухо.

Аз и до ден днешен не знам какво означава "елитно" училище, детска градина, защото това което виждам в тях не отговаря на моите критерии за "успешно" и "качствено".

За справка - четох много лоше отзиви за градинат в която е дъщеря ми, но никой не ми отговори какво конкретно е създало лошото мнение. За мен е важно, че дъщеря ми харесва госпожите и ходи с желание. Пък не само дъщеря ми - цялата група, явно госпожите намират как да отпуснат децата.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
  Дъщеря ми е в Преспа.
 Бях и все още съм доста недоволна от много неща в тази детска градина, но пък дъщеря ми учудващо се чувства добре. Учителките казват, че е лидер в групата, има много приятели и ходи с удоволствие на детска градина. На есен и малкият ще е там.
  Избирала съм детската градина защото е близо до работата ми, а после разбрах, че била "елитна".

 

# 7
  • Мнения: 36
Верно е, че я водят елитна!? newsm78
А за приема какво ще кажете, подали сме документи за септември и сме №50 в списъка, но директоркатами каза, че това, че ми взима документите не значи ,че  ще  ни приеме!!!
Какво значи това?
Пари ли иска? smile3515

# 8
  • Мнения: 5 877
И с мен се държа неприятно тази директорка, въпреки че уж имаме някакви връзки там, познава се с братовчед ми и жена му, ходила им е на гости при "обмена" си в Рейкявик, помагали са й нещо. Не ми хареса отношението и подадох документи другаде. Бях се засилила натам, защото наши познати, които много уважавам, дадоха добри отзиви.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
И с мен се държа неприятно тази директорка, ...

О, не знаеш как се държа с мен директорката в една Люлинска градина. Тази на Преспа пасти да яде.

 А иначе много странно е отношението на директорката в Преспа - докато ме гледаше на криво и после изведнъж започна да ми се усмихва и да ме поздравява. Не съм допринесла с нищо за тази промяна в отношението й  newsm78.
  Ще видим дали на есен за малкият ще има проблеми с приемането. Приели са ми молбата, но то оставаше и да не я приемат като на 03.01.2006 съм била втора за записване на малчугана.
 

# 10
  • Мнения: 106
щом едното дете е в градината, няма начин да не вземат и другото. в училищата по-малките братя/сестри също се приемат с предимство.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
щом едното дете е в градината, няма начин да не вземат и другото. в училищата по-малките братя/сестри също се приемат с предимство.

За съжаление това предимство е отпаднало. В правилника за прием с предимство не се споменават братя и сестри.
 Всъщност не вярвам да ни направят проблем, но си имам едно на ум.

# 12
може би е добра градината, но директорката е доста груба.
Това, че искат спонсорство там е всеизвестен факт, но моето мнение е, че само така една градина може да е на ниво, защото това, което дават от общините е крайно недостатъчно. Може би от министерството трябва да се помисил за някакъв легален начин за споносиране на градините.

# 13
  • Мнения: 36
A децата,  чиито родители нямат възможност да спонсорират градината какво да правят???

# 14
може би е добра градината, но директорката е доста груба.
Това, че искат спонсорство там е всеизвестен факт, но моето мнение е, че само така една градина може да е на ниво, защото това, което дават от общините е крайно недостатъчно. Може би от министерството трябва да се помисил за някакъв легален начин за споносиране на градините.


Хайде да не водим полемика на тема "богатите също плачат" и т.н.  Wink - в много други градини не е необходимо спонсорство.

Общи условия

Активация на акаунт