Добър гинеколог в Младост?

  • 20 674
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
 Моля помогнете ми.Имам направление за гинеколог и т.к. няма на кого да оставя детето ми се налага да отида тук някъде в квартала в които живея(Младост 3).Мислех да ходя при д-р Мишел, но като се поразтърсих из форума май няма много добри мнения за него???
 Препоръчайте ми някой друг?
 Благодаря предварително.   bouquet

# 1
  • Мнения: 155
Д-р Деливерска
Има кабинет в Младост 2, бл.223, тел.75 89 77. Аз съм много доволна от нея, единственият недостатък е, че има много пациенти и понякога трябва доста да почакаш.

# 2
д-р танчева, медицински център "санте" срещу входа на окръжна болница.изражда в окръжна болница.
д-р кръстев, кабинет "гинека" в бл. 40. изражда в окръжна болница.
успех!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 97
И аз съм за д-р Деливерска, добра е.

# 4
  • Мнения: 35 951
д-р Кръстрев - "Генека"

# 5
  • Мнения: 22
Д-р Чернев в 25-та поликлиника е мн.добър генеколог, както и акушерката сестра Софиева.

# 6
За пръв път днес посетих д-р Деливерска именно по препоръките от тази тема. Доволно съм от отношението й, внимателна е, останах и с впечатление, че е добър специалист. А ехографии прави ли, не обърнах внимание дали има апарат.

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Д-р Чернев в 25-та поликлиника е мн.добър генеколог, както и акушерката сестра Софиева.
и аз ходя при тях. мого съм доволна

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 277
Чернев? Мишел? Някаква мотивировка, ако обичате, в полза на посочените. Щото за лошо - има изписано много във форума. Да чуем и доброто, че направо се  Shocked
Ходила съм и аз така, поради невъзможност да ходя далеч, в квартала и Джи Пи-то ми каза, ако ще е в поликлиниката - само при Кукуряшкова. И тя е гола вода, ама тия двамата съвсем. Само й висят на врата да им преглежда, консултира и назначава лечение на пациентите. Това съм го вижадала с очите си. И пред кабинетите им в повечето време няма куче, а пред нейния се чака с часове, ако не си записан. И пак казвам, за мен и тя не е кой знае какво, тогава тия двамата за що стават?! Ще ми е интересно да чуя момичетата, които са ги препоръчали. Мерси предварително! Peace

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
..., както и акушерката сестра Софиева.

ЗА нея съм с 2 ръце!!! Даже жич не Ви трябва и гинеколог, ако тя Ви следи  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 38 422
Чернев? Мишел? Някаква мотивировка, ако обичате, в полза на посочените. Щото за лошо - има изписано много във форума. Да чуем и доброто, че направо се  Shocked
Ходила съм и аз така, поради невъзможност да ходя далеч, в квартала и Джи Пи-то ми каза, ако ще е в поликлиниката - само при Кукуряшкова. И тя е гола вода, ама тия двамата съвсем. Само й висят на врата да им преглежда, консултира и назначава лечение на пациентите. Това съм го вижадала с очите си. И пред кабинетите им в повечето време няма куче, а пред нейния се чака с часове, ако не си записан. И пак казвам, за мен и тя не е кой знае какво, тогава тия двамата за що стават?! Ще ми е интересно да чуя момичетата, които са ги препоръчали. Мерси предварително! Peace

Aз за Чернев лошо не мога да кажа - пипа внимателно и като ходих за една бучка на гърдата ме прегледа обстойно и ме прати на мамолог, както си трябва. И има доста пациентки.

# 13
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
за Чернев само добро мога да кажа, внимателен е, винаги ме е изслушвал, ако имам въпроси - обяснява. винаги при него ходя на профилактичен преглед, той следи бременността ми. винаги съм излизала спокойна от кабинета. след като родих и имах проблеми с гърдите пак отидох там (тогава Софиева сташно ми помогна). Препоръчвала съм го но мои лични приятелки и винаги съм ги питала за мнението им след прегледа - недоволни няма!

# 14
  • Мнения: 2 171
Ами аз за 120-ти път в този форум ще кажа, че д-р Мишел проследи бременността ми, води раждането ми и съм супер доволна от него. Знам, че има много изписано за това дали е добър лекар или не, но това е МОЕТО мнение. През цялата ми бременност пред кабинета му беше пълно с чакащи пациентки, както между другото и пред кабинета на д-р Кукуряшкова. Не ми се е случвало да видя да се допитва до нея за някакъв проблем и това, меко казано, ми изглежа несериозно твърдение, имайки предвид неговия опит. При д-р Кукуряшкова съм ходила веднъж, още преди да забременея, за да проверя има ли някакъв проблем за забременеяването ми. Тя ми обърна внимание, прегледа ме най-обстойно и заключението й беше, че нямам проблеми, както всъщност се и оказа. Друго не мога да кажа за нея.

Общи условия

Активация на акаунт