Ще си купувам велометър

  • 11 452
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Ще си купувам велометър
моля дайте ми съвет има ли ефект и ако знаете марка Grinning

# 1
  • Мнения: 522
ако говориш за велоаргометър препоръчвам от Метро - Body Sclupture - 280 лв.
Иначе от по-скъпите май Кетлер са най-добри.

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 11:16 от desislava`

# 2
Мои приятели имат Кетлер и са много доволни. Мисля че е такъв http://www.kettlerusa.com/page83.html
Но цената е от 450+ лв

# 3
  • Мнения: 93
Тези от Метро са добри. Аз имам такъв. Купих го на промоция за 240 лв. Май се казваше Спортер. Мери време, км, пулс, калории. Не е професионален, но върши идеална работа. smile3501

# 4
  • Мнения: 388
Благодаря Ви милички!
Че трябва да вляза във форма иначе скоро време ще заприличам на лелка.
Нищо не ми става.

# 5
  • Мнения: 5 622

 Аз съм много фен на велоергометъра и бягащите пътечки, ама от тези, които се движат и ти бягаш по тях, а не дето ти с хода си ги задвижваш  Wink Тези работи, обаче са много скъпи и заемат много място.Щом имаш къде да го салгаш, купувай.

Ние, както сега се стопли, ще наблегнем на карането на колело, хем е подобно като вид упражнение, хем пък ще сме на чист въздух в Морската градина  Wink

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 573
някъде съм чела че се износвали ставите Thinking

# 7
  • Мнения: 7 186
Мои приятели имат Кетлер и са много доволни. Мисля че е такъв http://www.kettlerusa.com/page83.html
Но цената е от 450+ лв

Кетлер наистина са много добри, ако можеш да си го позволиш- супер е. Hug

# 8
  • Мнения: 93
По въпроса за ставите: точно велото ги пази и не ги натоварва. ПОдходящо е за по-закръглени хора, защото си караш спокойно или по-бързо според това как се чувстваш. В началото се почва по-бавно и после правиш по-интензивно въртене. А иначе бягането със сигурност натоварва ставите. Ако някой, който не е никак слаб и никога не е тренирал, ще си навреди ако започне да тича. Особено ако кръвообращението не е добро или пък си с по-тънки глезени. Говоря от личен опит.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Какъвто и да си купиш ако го ползваш ще има ефект. Ако не го ползваш можем да обменим идеики за превръщането му в екстравагантна закачалка или катерушка за децата. Моя тренажор се справя перфектно като закачалка.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Метро - Body Sclupture имам такъв и съм доволна а и цената не е висока 

# 11
  • Мнения: 13 512
А по колко минути и на какво натоварване карате? И колко често? Всеки ден ли?

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
А по колко минути и на какво натоварване карате? И колко често? Всеки ден ли?

Аз карам не по минути, а по километри.
По 10 км на ден ми е префектно.
За натоварването на мен специално 4 ми е добре, а до колкото знам в началото почваш с по слабо и постепенно преминаваш към по високо.
Всеки ден си карам по 10 км (от време на време се случва и да ме домързи и да служи за закачалка на хавлииката хаха  Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 522
А по колко минути и на какво натоварване карате? И колко често? Всеки ден ли?
Аз въртя докато изразходвам по 1000 калории почти всеки ден.

# 14
  • Мнения: 93
По 1000 калории??? Аз карам почти всеки ден и понеже не искам да правя мускулести крака, а да заслабна, съм го оставила на 2-ра степен (при различните колела е различно). 20 км със средна скорост 28-30 км/час - 300 калории. Поне моя толкова отчита. Ако карам около час и десет минути (33 км), стават към 450-500 калории. Четох, че оптималното е 30-40 минути. А иначе и аз го ползвам като закачалка. Много е удобен.  Party

Общи условия

Активация на акаунт