Препоръчайте ми добър ОРТОПЕД във ВАРНА

  • 1 927
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 977
Привет, майчета!

Предстои ни контролен преглед с бебчо и понеже следващите 2 седмици ще сме във Варна ще правим прегледа там.
Моля ви, препоръчайте ми добър ортопед във Варна, че нямам време да изчета всичко във форума. Ако може уточнете работи ли със ЗК, някакви координати и пр.

Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 839
Утре ги имаш от мен координатите. Да не ровя сега, ще събудя децата. Райков се казва, признат за най-добър детски ортопед във Варна, не работи със ЗК. Пък знам ли, може да работи вече. Не сме ходили 1,5г.

# 2
  • Мнения: 446
И аз съм доволна от Райков, но не съм водила младежа от есента на 2004 г., тогава приемаше в един център до гарата /зад Транспортна болница/. Мобилният му, ако не е сменен е: 0888 814 515.

# 3
  • Мнения: 2 069
Ходили сме с детето при д-р Райков и д-р Желев на ехограф в Майчин дом - тел. 332000, не работят и двамата със ЗК. И от двамата съм с добри впечатления.

# 4
Привет, майчета!

Предстои ни контролен преглед с бебчо и понеже следващите 2 седмици ще сме във Варна ще правим прегледа там.
Моля ви, препоръчайте ми добър ортопед във Варна, че нямам време да изчета всичко във форума. Ако може уточнете работи ли със ЗК, някакви координати и пр.

Предварително ви благодаря!

д-р константин герганов във военна болница варна.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Категорично съм за д-р Райков!
Нас ни прегледа в клиника (мисля, че й казваха клиника на Патанов) на ул. "Съборна" 16.

# 6
  • Мнения: 17 407
...........д-р Желев на ехограф в Майчин дом - тел. 332000, не работят и двамата със ЗК. И от двамата съм с добри впечатления.

Не е Желев, а Живков Wink

# 7
  • Мнения: 5 246
Аз от Живков не съм доволна, каза че сина ми има луксация. А като го заведох при Райков се оказа, че няма нищо такова  Rolling Eyes
Даже по препоръка на първия купих и специални гащи за луксация  Tired

# 8
  • Мнения: 2 069
...........д-р Желев на ехограф в Майчин дом - тел. 332000, не работят и двамата със ЗК. И от двамата съм с добри впечатления.

Не е Желев, а Живков Wink
Да бе, Живков беше. Желева гледа на ехограф главичката на бебата, затова съм ги объркала.

Общи условия

Активация на акаунт