Изгаряне от солариум!

  • 8 076
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
На някой случвало ли му се е? Изгорях на бикините, корема и бедрата, какво да правя и дали тези зони ще се обелят. Направо ужас, днес ми беше едва трети път стоях 10 мин и резултата е изгаряне. Много съм у4удена защо така, може би защото два дни един след дру го направих, а моми4етата там казаха през ден се ходело  Embarassed . Давайте съвети, и опит какво ще стане с местата където са по-4ервени?  Close

# 1
  • Мнения: 5 622

 През ден се ходи, да. НЯмам идея какво можеш да направиш, но е малко вероятно да се обелиш, освен, ако наистина много си изгоряла  Confused

# 2
  • Мнения: 7 186
Никога не съм изгаряла. Доколкото знам изгарянето от солариум е неприятно, защото сърби, но не мисля, че ще имаш проблем, ще се оправи. Ако солариума е бил турбо 10 мин. са ти дошли множко и то два дни подред. Изчакай да се оправиш и следващия път влез за по- малко минути, като постепенно увеличаваш и ходи максимум през ден- два за начало, докато натрупаш тен, всеки ден е твърде често. После вече ще ходиш по- рядко само за поддръжка. Вземи си и някакво кремче от солариума да се намажеш, за да не ти се изсуши кожата.

# 3
  • Мнения: 2 258
И аз горях преди две седмици...За 8 минути си пуснах/трето ходене/ и направо ми се разказа играта.Обелиха ми се гърдите в последствие.Иначе други поражения  няма.

# 4
  • Мнения: 3 011
И аз горях преди две седмици...За 8 минути си пуснах/трето ходене/ и направо ми се разказа играта.Обелиха ми се гърдите в последствие.Иначе други поражения  няма.

Това е гадно, не искам да се беля  Close . Хем бях на най-слабия турбо и пак............Първо ден 6мин., трети ден 7мин и 4етвърти ден 10мин. Ама много кофти, 4е става неравномерен тена. При вас така ли е? На мен примерно подбедриците, ръцете, задните 4асти по4ти не са изгорели, да не говорим за от страни........... И сякаш там къдете не намазах крем4е изгорях пове4е.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз ходя на обикновен не на турбо. Много съм бяла - първият ден стоях 5 цмин, после на следващия пак 5 и прескочих един , после 7 , един почивах, 7 , почивка и чак тогава 10. Сега ходя през ден по 10. Първият път като бях на 10 изгорях на гърба, зад коленете. Слава богу не се обелих. Дано и при теб всичко се размине Peace
А и се мажа с някава пчна за да не се изсуши кожата Wink

# 6
  • Мнения: 3 011

А и се мажа с някава пчна за да не се изсуши кожата Wink

С какво се мажеш?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 926
ХАха исках да кажа пяна.Марката е turbo brown - power foam - за чувствителна и мазна кожа

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Вземи пример от Санта,така се прави,а не днес 5,утре 10,другиден 15мин,трябва да повтаряш.Аз имам обица на ухото,не само съм изгаряла цялата а и топлинен удар направих,така че сега вече отлично знам как се пече на солариум.Май ще се обелиш. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт