Неспокойствие при бебето - съвет

  • 1 334
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
 Бебето ми е на три месеца и  от няколко дни е много неспокоен . Постоянно хленчи и стига до истерия ,като обичайните неща не помагат.Не мисля ,че са колики,тъй като се боря с тях от доста време и знам обичайните симптоми.Просто все се върти , като го оставя да ритка не гледа в мен , а някакси си извръща погледа назад , към челото все едно си гледа.Спи неспокойно и трудно се приспива.Незнам какво му става ,доскоро не беше такъв.Случвало ли ви се е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 997
Виж, много е специфично. Може би е нещо временно, но по мое мнение, само за твое спокойствие не е зле да попиташ педиатъра. В крайна сметка това им е работата -  ако е разбрана, би обърнала внимание и би те успокоила. И двете ми деца са изживявали подобни нервни периоди - зъби, смяна на обстановка. А често и без причина. Но ти си познаваш детето най-добре. Предполагам, че щом питаш тук, значи наистина си видяла нещо тревожно - затова лекаря. За всеки случай, и за компетентно мнение.

# 2
  • Мнения: 15
Благодария за вниманието.Педиатъра ни го прегледа и не видя нищо ,освен гъбички по гърлото. Даде ни Панадол. Незнам... Може и да е нещо като психическо разтройство ,породено от Бог знае какво...Но предпочитам да е това от колкото някакъв неизяснен физически проблем.

# 3
  • Мнения: 2 271
 За неспокойството- "Хамомилла"9СН,3 х 5 гранулки
За гъбичките- "Монилия албиканс"15СН, 2 х 5 гранулки

Хомеопатични медикаменти са!Стриват се м/у две лъжички,без да се пипат и се разтварят в няколко капки вода.Дват се ,по възможност,под езика на бебето!

Общи условия

Активация на акаунт