Отказва вода от 2 дни??

  • 425
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Вече 2-ри ден мрънка постоянно и отказва вода . Обикновено пие по 70-80 г на ден - чиста без подсладител . Не знам какво и става постоянно плаче , а когато и предложа водичка съвсем се дърпа и дразни още повече. Някой може ли да ми помогне със съвет ? Дали не я боли нещо? Не спира да плаче , дали да не звънна на педиатъра? Побърквам се - тя е много спокойно бебе по принцип...иначе млякото го пие , макар и със залъгване и само това ме успокоява , че ако е нещо сериозно нямаше да успея да я излъжа да яде , нали?...

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Миличка, да не би да са зъбки.... newsm78
Нещо друго прави ли като плаче - да търка очи, ушлета?  newsm78

# 2
  • Мнения: 765
Ами май има и такива признаци, ама аз мислех , че е рано за зъбки... Ето сега тъкмо се успокои и изведнъж рязко започна да се "дере". Жал ми е да я слушам ,дано да са зъбки.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не е рано....хич даже.  Wink Мери ли Т ? Виж и венците и ако наистина са зъбки, й вземи някакъв гел, с който да й мажеш венеца за успокоение.

# 4
  • Мнения: 765
Няма температура - 36.7 е . Благодаря за съвета - това за зъбките ме успокои и ще следя за признаци!  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 042
За това , че не пие вода не се притеснявай, явно не е жадна. Щом си пие млякото приема достатъчно течност. Моят син на вашата възраст изобщо не пиеше вода. Пропи вода чак на 7-8м.
А щом е станала неспокойна наистина може да става въпрос за поникването на зъбче. Синът ми също си е много спокойно дете, но около поникването на зъбите става доста неспокоен, но предимно нощем и губи апетит. В момента му никнат долните кучешки зъби и от неделя вечерта няма апетит, а тази нощ се събужда и плака /а по-принцип си спи много спокойно и изобщо не се буди нощем/.

# 6
  • Мнения: 992
аз имам един въпрос съжалявам, че ще разводня малко темата
мойта щерка много рядко пие вода, а е на АМ. На който и дакажа всеки вика трябва да пие вода щом е на АМ е как да е накарам тя отказва категорично. Дали е опасно това. Знам че кърмените бебета си набавят водата с кърмата а тези на сухо мляко които са  newsm78. Принципно нали и то се разрежда с вода но знам ли. Сори ако въпроса ми е тъп и глупав но ако може някой да ми отговори

# 7
  • Мнения: 3 042
аз имам един въпрос съжалявам, че ще разводня малко темата
мойта щерка много рядко пие вода, а е на АМ. На който и дакажа всеки вика трябва да пие вода щом е на АМ е как да е накарам тя отказва категорично. Дали е опасно това. Знам че кърмените бебета си набавят водата с кърмата а тези на сухо мляко които са  newsm78. Принципно нали и то се разрежда с вода но знам ли. Сори ако въпроса ми е тъп и глупав но ако може някой да ми отговори

Както и в горният постинг писах синът ми не пиеше вода до 7-8м хранила съм го с АМ след 2,5м, освен това имаше и рефлукс и повръщаше. Сокове също не пиеше. Нищо не му е станало. Пропи вода като времето се затопли минелата година, лятото пиеше доста, но от есента започна да пие по-малко. Сега през зимата понякога пие много малко вода. Давам му чашката ако пие пие, ако не като ожаднее пие. Набавя си водата от храната /като сок не пие, и АМ само не пие/  и си пълни нормално памперсите.  Така, че изобщо не се притеснявай. Явно детенцето си набавя достатъчно вода от АМ и не изпитва нужда от повече.

# 8
  • Мнения: 992
Руби благодаря ти за бързия отговор  Hug
на нея също винаги са й пълни памперсите подобаващо но все пак ми беше такова едно чудно за тази вода

# 9
  • Ruse
  • Мнения: 390
за водата няма за какво да се притесняваш-моята дъщеря е на почти 6 месеца и непие ама грам вода.А за това 4е пла4е според мен са зъбки

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами не сешашкай, значи не й се пие; не виждам нищо страшно в това, че не иска вода.
А относно състоянието й - обърни се към доктора Peace

Общи условия

Активация на акаунт