Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 52 037
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Предстои ми да се захвана с банята
На дневен ред ми са фаянса и теракота...

А как мразя да ходя по магазини...

Преди време гледках в Мартинели и си харесах едни доста скъпи...
На всякъде другаде всичко ми изглежда еднакво обаче.

Кажете ми аз ли съм прекалено претенциозно или е така?
Бихте ли ми пошушнали някой "различен" магазин

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 12:54 от Gvendolin

# 1
  • Мнения: 4 187
Гвени бейби  Heart Eyes, не е така!
Вярно в Мртинели има хубави неща, но много от тях се намират в други магазини на половин цена, в някой случай на по- високо качество  Thinking. В момента  конкретен магазин не мога да цитирм , но ще проуча и ще ти драсна едно ЛС.


Работещите в Мартинели да не се засягат  Mr. Green, лично мнение !

# 2
  • Мнения: 1 290
aми подозирам аз, че  може и така да е - за това искам мнение и съвет от опитните с магазините мами

Казвайте имена и адреси на магазини докато не са фръкнали парите за друго Wink

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 13:23 от Gvendolin

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Има един магазин на ул. "Кап. Петко войвода", това е малко в страни от площадчето на Ритуална зала. Магазина е на "Доминант-М". Аз там си харесах плочки - испански, за 16лв/кв.м Peace

А това са самите плочки Wink http://www.baldocer.com/htm_english/showrooms/20x30/showroom_papiro_20x30.htm

# 4
  • Мнения: 1 290
Има един магазин на ул. "Кап. Петко войвода", това е малко в страни от площадчето на Ритуална зала. Магазина е на "Доминант-М". Аз там си харесах плочки - испански, за 16лв/кв.м Peace

А това са самите плочки Wink http://www.baldocer.com/htm_english/showrooms/20x30/showroom_papiro_20x30.htm


Ментолка жива да си!   bouquet

още днес отивам на оглед Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Досев Импекс - долу до гарата се намира, до Трансимпекс. Има много добре попадения. Ние от там си направихме банята, но снимки не мога да приложа. Confused уви...

# 6
  • Мнения: 502
Гвен, ако можеш попитай в този магазин дали правят доставка и при какви условия. Ще чакам с интерес да споделиш мнението си след огледа.


А за плочките в Бриколаж какво ще кажете?

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
Здравей,
ние банята и тоалетната обзаведохме от Досев импекс - много съм доволна, за коридора взехме гранитогрес от Елис Ге вярно второ качество, но то е направо за трето - много счупени плочки, фрапиращи различия в нюанса.
За Мартинели - много от нещата ги няма налични и се чака и май не си спазват винаги сроковете, наши познати след като чакаха 45дни се отказаха и си взеха от Досев импекс.
В Практикер има хубави неща - пак на Досев импекс и на завода в Исперих на добри цени.
Приятно пазаруване.

# 8
  • Мнения: 2 922
Ние купувахме от Сима плочките, а от Филбо (складът по пътя към Зап. пром. зона) тоалетна, мивка и батерии.
Знам, че майсторът ни си пазари профилите за ъглите от Мартинели, защото не знам си какви били там и имало разнообразие от цветове.

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 14:10 от baby_doll

# 9
  • Мнения: 505
Препоръчвам Елис Ге. Не зная как е ІІ - то качеството, но това което е изложено в магазина  е много добро. Цените са нормални, сходни с тези в Досев например, а разнообразието е много по-голямо, има доста оригинални нещата и по-смели решения. Хубавото е, че ако си закупиш фаянса от тях ти изготвят безплатен проект в няколко варианта, визуализират го и на хартия.

# 10
  • Мнения: 174
XoXo- ул. Панайот Волов 18, тел. 699 837
или склада им в ЗПЗ
Определено предлагат голямо разнообразие (или поне преди половин година беше така) и на ниски цени.

# 11
  • Мнения: 5 622

 И на нас ни предстои ремонт на банята, някой хубав ден. За това инфото ви ми е много полезно   bouquet

Кажете по-обстоятелствено къде е това Досев импекс? А Елис ГЕ? Преди беше срещу спортна зала, но сега там има супермаркет  newsm78

# 12
  • Мнения: 505
Елис се преместиха до Елпром или по скоро точно до новия център на Мерцедес - изхода на Варна- една голяма стъклена сграда, а Досев е долу на гарата  в малките улички м/у Хепи и ул. Цар Симеон

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Бубе, Досев се намира на ул. Габрово - долу до гарата. Елис Ге е на бул. Владислав след Технополиса.
Мога да дам и едно малко магазинче в което се продават испански аксесоари за баня вкл. мивки със страшен дизайн и добри цени - намира се на ул. Неофит Рилски /или по продължението Патриарх Евтимий  newsm78 / но е добре заредено.

# 14
  • Мнения: 505
Всъщност магазин на Досев има и на ъгъла под обръщача на тролеите на центъра.

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 09:07 от maxima

Общи условия

Активация на акаунт