кажете за гърдите?

  • 652
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Значи от вчера ме боли гърло и ми е лошо ,поради тази причина вчера хапнат само една филиика хляб и една попарка и всичко друго течности.И тази сутрин гърдите ми са по меки и почти не болезнени.Та моля ви къжете това може ли да е от вчерашното ми не хранене да съм свалила и за това да са отпуснати или нещо не е наред с бебето?Щото знам че не е хубав сигнал че гърдите ти са отпуснати.И до коя седмица има опасност от мисед аборт?Моля ви изкажете мнение да ида ли на доктор или е нормално от време на време да са тъка?Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 409
Не искам да те плаша,но при мен седмица преди да прокървя и да разбера за миседа  ( в 11 г.с.)спрях да усещам гърдите си напрегнати и изгубих всякакво желание за хранене.
Иди на лекар за да си спокойна.
Искрено се надявам при теб всичко да е о.к,стискам ти палци  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 425
На мен в тези седмици спряха да ме болят и да са напрегнати. Невярвам да е нещо не наред с бебчето ти. Гърдите не са през цялата бременност напрегнати и болезнени.

# 3
  • Мнения: 922
Не се притеснявай. Нормално е гърдите да се "успокоят" в някакъв момент. Ето, че при теб е настъпил.
Това дори няма нищо общо с настинката ти. А загубата на апетит пък по всяка вероятност се дължи точно на болното гърло.
И все пак ако нещо те тревожи се обади на АГ-то Wink
УСПЕХ и леко бременеене Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 992
Аз си спомням, че и моите гърди спряха да бъдат напрегнати по едно време на бременността, но не си спомням в коя седмица беше.
Като гледам от лентичката си 14 седмици бременна, не мисля че имаш повод за притеснение, но ако много се притесняваш отиди  на лекар, да си по-спокойна.
Успех Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз си спомням, че и моите гърди спряха да бъдат напрегнати по едно време на бременността, но не си спомням в коя седмица беше.
Като гледам от лентичката си 14 седмици бременна, не мисля че имаш повод за притеснение, но ако много се притесняваш отиди  на лекар, да си по-спокойна.
Успех Hug

и аз така

# 6
  • Мнения: 1 101
И при мен горе-долу около 12 седмица се успокоиха гърдите. Не се шашкай! Всичко е ОК Peace

# 7
  • Мнения: 175
buba   , не се притеснявай . Моите гърди от един месец не са напрегнати .Вече са си нормални и дори не изпитвам болка при допир или ако ги притисна докато спя . Simple Smile Отпусни се и се наслаждавай на бременността си . Знай , че от психическото ти състояние зависят много неща . Ако често се притесняваш можеш да си вземеш хомеопатичното лекарство SEPIA 9CH един път дневно по 5 гранулки. Ще ти помогне да се отпуснеш психически и няма никаква опастност за бебо . Успех .  bouquet

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз си спомням, че и моите гърди спряха да бъдат напрегнати по едно време на бременността, но не си спомням в коя седмица беше.
Като гледам от лентичката си 14 седмици бременна, не мисля че имаш повод за притеснение, но ако много се притесняваш отиди  на лекар, да си по-спокойна.
Успех Hug

и аз така
И при мен беше така.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 033
това с гърдите е мн субективно - мен ме боляха около 2 седмици в началото...не мисля, че е за притеснение, но ако много се притесняваш и ще си по-спокойна иди на преглед.
Успех!

# 10
  • Мнения: 200
Моите гърди спряха да ме болят някъде в края на 3 мес - или 12 - 13 седмица. Не мисля, че имаш проблем, но за всеки случай питай доктора си. УСПЕХ  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 103
В тези седмици и мене спряха да ме болят нормално е.

# 12
  • Мнения: 4 187
Мисля, че точно по това време, усещането за напрегнатъст в гърдите спира. Нормално е, не се притеснявай  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт