Нежелано окосмявяне

  • 641
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
От 6 месеца започна да ми се окосмявя лицето засега е почти незабележимо .Имам гуша и пия л тироксин лекарката каза че не е от него .Преди никога не съм имала такива проблеми .Мисля да отида на дерматолог правилно ли е и ако не е при какъв специалист да отида.Живея във Велико Търново ако някоя мама знае нека ме насочи. newsm78

# 1
Мисля, че е на хормонална основа, пусни си едни хормонални изследвания за всеки случай!

# 2
  • Мнения: 295
От лятото до сега два пъти си правих изследвания всичко е в норма newsm78

# 3
  • Мнения: 249
Щом не е на хормонална основа сигурно е от хапчетата,които пиеш.Нищо,че лекарката ти е казала,че не е от тях-няма да ти каже в очите:Да-заради моите хапчета,сега страдаш.Така мисля аз.

# 4
  • Мнения: 4 726
От 6 месеца започна да ми се окосмявя лицето засега е почти незабележимо .Имам гуша и пия л тироксин лекарката каза че не е от него .Преди никога не съм имала такива проблеми .Мисля да отида на дерматолог правилно ли е и ако не е при какъв специалист да отида.Живея във Велико Търново ако някоя мама знае нека ме насочи. newsm78
На ендокринолог отиди,не на дерматолог схоред мене

# 5
  • Мнения: 5 647
Кажи на лекарката си, ако има възможност да ти смени лекарствата.

# 6
  • Мнения: 1 934
Кажи на лекарката си, ако има възможност да ти смени лекарствата.

мисля и аз че при ендокринолог трябва да отидеш.

# 7
  • Мнения: 295
Ами аз на ендокринолог ходя точно тя ми ги изписа .Реших да отида при друг лекар ендокринолог.

# 8
  • Мнения: 4 726
Ами аз на ендокринолог ходя точно тя ми ги изписа .Реших да отида при друг лекар ендокринолог.
Най добре да,събери повече мнения

Общи условия

Активация на акаунт