питанка за витамин С

  • 1 750
  • 16
  •   1
Отговори
мами дайте съвет-мога ли да пия вит С на upsavit 1000mg.?нещо почвам да се разболявам и си мисля мога ли да стопирам настинката с вит С?помагайте с оопит  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Можеш, аз пих витамин С точно на upsavit докато бях бременна, но заради венците.

# 2
  • Мнения: 1 489
Да можеш.

# 3
  • Мнения: 256
И на мен ми казаха, че мога да пия тази дозировка заради кървене от венците

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да можеш!

# 5
  • Мнения: 3 334
можеш не се притеснявай!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 182
Освен това не е лошо да вземеш ефералган - може да се пие от бременни, или осцилокоцинум,
за да стопираш настинката навреме.
Аз лично изкарах много кофти грип с ниска температура, ама го преборих с горепосочените илачи  Mr. Green

# 7
# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
мами дайте съвет-мога ли да пия вит С на upsavit 1000mg.?нещо почвам да се разболявам и си мисля мога ли да стопирам настинката с вит С?помагайте с оопит  bouquet

Според мен е по- добре да изядеш няколко грейпфрута, този плод е известен с това, че бори дори някакъв вид грип.........Пий повече течности, като чайове- хладки ,  с мед- от шипки  или липа са много подходящи........с лимон Grinning

# 9
Благодаря ви мами!ще пия витамин С купих си и едни таблети на д-р Тайс (ставали за бременни)че и гърло почва да ме боли.днес съм изпила сума ти чайове дано помогне че ме е страх:( ако продължава така ще трябва да ходя при доки:(

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,добре си се сетила Peace

# 11
  • Мнения: 5 315
Според мен е по- добре да изядеш няколко грейпфрута, този плод е известен с това, че бори дори някакъв вид грип.........Пий повече течности, като чайове- хладки ,  с мед- от шипки  или липа са много подходящи........с лимон Grinning
Peace Peace Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 39 763
Яж много лимони, със захар.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз от всякакви цитрусови получавах киселини, докато бях бременна. Иначе вит. С в нормалната доза моят д-р даже ме караше да пия (То и т'ва ми стигаше да ми се разбунтува стомаха, че преи мене беше едно повръщане до 6 месец, хи-хи). Питай гинеколога си и за някои комбинирани витамини като "Матерна", например. Бързо оздравяване, т. е. най-добре изобщо да не се разболееш и леко бременеене!

# 14
  • Мнения: 817
Витамин C,лимони,греипфрут,и чай и бързо да се оправяш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт