Бебешка близнашка тема XXVI

  • 53 772
  • 785
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 5 999
И ние, сме с режим, от самото раждане.
До 6 месец почти ги гледах съвсем сама. Тогава, имах др тревоги и душевни терзания и не помня, мн от този период  Rolling Eyes
Но помня, че водех строга отчетност  Joy
Всичко се записваше,  кой ял, в колко маса, кой, кога извършил съответните нужди  hahaha и така. Хранел ги до момента на захранването през около 30-40 минути,  така едната спеше, другата хапваше,  а сред това и мама, можеше да по свърши нещо вкъщи Wink
Излизахме следобед и по цял следобед се разхождахме на хладина в Морската градина. Те поспиваха, а аз четях книжки по пейките или просто ближех някой сладолед  Mr. Green
Хубави времена бяха.

# 16
  • Мнения: 13 929
Записвам се и аз със сходни неволи  Grinning
Създала съм нещо като режим, който постоянно се обърква заради ревливостта на младежа  Confused

Като се прибирам от разходка е просто задължително да ревнат в комплект, не знам как усещат  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 213
Записвам се и аз със сходни неволи  Grinning
Създала съм нещо като режим, който постоянно се обърква заради ревливостта на младежа  Confused

Като се прибирам от разходка е просто задължително да ревнат в комплект, не знам как усещат  ooooh!

Амини, аз имах много тежка нощ след една разходка в жегата - може от това да е. Вече ги извеждам само след 18 ч и много леко облечени. Сигурно си забелязала, че сенниците на кошовете за новородено на нашата количка се оказват къси в определена посока спрямо слънцето и главичките им остават на слънце. Аз си купих допълнителен сенник и реших този проблем. Стискам палци бързо да премине този ревлив етап. При нас коликите нощем се поуспокоиха малко и вече успяваме да поспим.

# 18
  • Мнения: 13 929
Кити, така е, не стигат сенниците, но аз мятам отгоре по един тензух, дали е достатъчен не знам.

# 19
  • Мнения: 1 080
Въпреки коликите, които бяха основно вечер ги кърмен на 3-4 часа. Общо взето на поискване. Цедих може би до вторият месец на всеки 3 часа, в някакъв момент започнах да не се будя в 3 и тъй като и те не се будеха спрях да цедя в този час освен ако не се налага. Засукаха още на 10ти ден може би, просто много се измаряха и не наддаваха. Теглех ежедневно, сега през няколко дни вече. В момента заради жегите са доста нервни и извеждам до 10 и след 19-20ч. ако се забавим навън започва рев, мрънкане и кърмене. Режимът ни е леко По дяволите, но пък така са спокойни. Мен ревът ме мори най-много. Правят нощна пауза може би от навършването на месец, в началото 6часа, постепенно се увеличи, преди жегите беше доста голяма и мама почиваше. Сега в 4ч. се будят. Коликите при нас до 4.5м., случва се пак да ги раздразня с някоя храна явно и да ми нервничат и мрънкат. Сама съм с тях много часове и ми идва тежко, но през лятото кой готви Simple Smile гледам да ям и пия вода колкото може. Опитвам да не дохранвам, че много връщат и постоянно искат да оригват. След 20 дни започваме захранване.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 713
Включвам се и аз в новата тема.нямам кой знае какво да напиша...гледаме си се...лятото е по-поносимо от зимата...

# 21
  • Мнения: 347
Да се запиша и аз за темата, имам две момичета на 41 дена и също опитваме различни режими, да видим ще намерим ли такъв в които има сън

# 22
  • Мнения: 3 213
Ofeliq, здравей !  Hug Как сте ? И вас ли колики ви мъчат ?

# 23
  • Мнения: 347
Ofeliq, здравей !  Hug Как сте ? И вас ли колики ви мъчат ?
Здрасти Китикати, ние сме добре, а вие? Вечер сме много сърдити, но като че ли почнаха да намаляват, преди имахме и през деня. Мислех че ще ме побъркат, не вярвах че бебетата могат толкова много да ревят. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 13 929
Офелия, нали  Wink А уж момичетата плачат по-малко.
Всеки път като се налага да изляза режимът ми отива по дяволите  ooooh!
Между другото коликите не са ли само денем.

# 25
  • Мнения: 347
Нашите колики започват към 9 вечерта, до към 12, рядко има едната през деня

# 26
  • Мнения: 3 213
Офелия, хахаха  Mr. Green Ама наистина голямо тръшкане пада - дерат се така, все едно ги колят. Миличките - жал ми става за тях, защото се чувсвам безпомощна и просто изчаквам да им преминат кризите. Нашите колики са предимно нощем между 11 вечерта и 2 сутринта, но принцеската снощи ни изненада, понеже избухна след 3 сутринта чак до към 5, а при нея уж минава по-леко. Преди това и двамата спаха непробудно и тъкмо да си помислим, че тая нощ ще се спи, ама не... Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 1 713
Хахаха и аз не бях вярвала,че бебетаьмогат толкова да реват.както и че могат да се усещат и а едното заспи,другото да се събуди...
На моите коликите бяха нощем. От 4 до 8.
Както винаги съм казвала,най-хубавото на цялата ситуация е,че до ден днешен 4 часа сън са ми напълно достатъчни,за да бъда свежа 😅

# 28
  • София
  • Мнения: 336
При моите коликите бяха към 21-22ч и продължаваха час-два. Двамата заедно. Всичко правят едновременно от първия ден. Не знам как им се получава Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 213
А при мен е микс - понякога се редуват, друг път действат заедно. Винаги намират с какво да ни изненадат. Напоследък лошо се научиха да спят при мен на леглото и редовно се събуждам с бебе, като дори не помня кога съм го взела и кое съм взела.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт